Galaxy Z برابر 2 5G نشان داد: تصاویر به بیرون درز نشان می دهد بزرگ پوشش صفحه نمایش و دوربین جدید سیستم

سامسونگ Galaxy Z برابر 2 5G در حال حاضر به بیرون درز کامل به عنوان رسمی مطبوعات ارائه تاشو تلفن فاش طراحی و تم

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • سامسونگ Galaxy Z برابر 2 5G در حال حاضر به بیرون درز کامل به عنوان رسمی مطبوعات ارائه تاشو تلفن فاش طراحی و تمام تغییرات از نسخه اول است.
  • سامسونگ را نشان می دهد پنج دستگاه در آن Galaxy Unpacked event در آگوست 5th, و همه آنها به بیرون درز کرده اند.

درست زمانی که به نظر می رسید مانند سامسونگ ممکن است در نهایت قادر به راه اندازی جدید و هیجان انگیز در گوشی بدون آن که به طور کامل خراب نشت جلوتر از زمان floodgates برای باز Galaxy Z برابر 2 5G.

سامسونگ میزبان یک Galaxy Unpacked event در اوت 5 به فاش کردن پنج محصولات و تنها یکی از ما هنوز به خیلی از نشت بود پیگیری به کهکشان برابر شده است. ما تا به حال یک ایده بسیار خوبی از آنچه در آن بود به مانند نگاه کنند و چگونه سامسونگ که قرار بود برای بهبود طراحی و اما رسمی کدها و تصاویر زنده بود بازداشته ما. که تغییر در روز چهارشنبه زمانی که ما رو در نگاه اول به تلفن در تایید نام جدید و از بین رفتن شکاف. اما یکی دیگر از Galaxy Z برابر 2 نشت در حال حاضر شروع به ساخت دور.

روز چهارشنبه بعد از ظهر MySmartPrice مشترک مقام اول مطبوعات ارائه Galaxy Z برابر 2 5G در هر دو عارف برنز و عارف سیاه رنگ است. به عنوان شما می توانید در این تصاویر در سراسر این پست نشت در مورد برابر 2 به نظر می رسد شده اند درست به عنوان پوشش صفحه نمایش است به طور قابل توجهی بزرگتر از آن بود که در اولین, برابر, دوربین آرایه دارای یک نگاه جدید و اولیه نمایش داده است حال غرق درجه یک برای یک سوراخ پانچ selfie camera.

همانطور که انتظار می رود طراحی Galaxy Z برابر 2 5G زیادی طول می کشد با الهام از کهکشان S20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد بود که پرده کنار برابر 2 در آگوست 5th. در واقع دوربین آرایه به نظر می رسد تقریبا یکسان است که مسکن ما تو را دیدم در تبصره 20 فوق العاده نشت که به نظر می رسد سامسونگ در وب سایت.

با توجه به گذشته گزارشهای برابر 2 خواهد شد از ویژگی های 120 هرتز سرعت رفرش 7.7 اینچی Super AMOLED اصلی نمایش 6.23-inch Super AMOLED پوشش صفحه نمایش پیکسل, 865 Plus پردازنده و 256GB یا 512GB حافظه داخلی. این گوشی نیز یک سه گانه-دوربین آرایه در عقب با 12 مگاپیکسلی با زاویه گسترده و لنز 12 مگاپیکسلی ultrawide زاویه لنز و 64 مگاپیکسل دوربین تله. جداگانه نشت نشان می دهد که برابر 2 خواهد شد کشتی با دو باتری با ظرفیت ترکیبی از 4,365 mAh, و, به عنوان نام نشان می دهد, آن را پشتیبانی شبکه های 5G.

البته Galaxy Z برابر 2 5G نمی شود تنها محصول نشان داد در Galaxy Unpacked رویداد ماه آینده. بر اساس یک تیزر تریلر برای این رویداد است که سامسونگ به اشتراک گذاشته شده در اوایل این هفته ما باید انتظار برای معرفی به توجه داشته باشید کهکشان 20 کهکشان دیده بان 3, Galaxy Tab, S7 و کهکشان جوانه های زندگی به عنوان به خوبی.

اتصال به Galaxy Unpacked اوت سال 2020 جریان زندگی در آگوست 5, 10 a. m. ET برای جزئیات بیشتر.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن