Galaxy Z تلنگر 5G را یکی دیگر از مزیت بزرگ بیش از LTE مدل

کهکشان Z تلنگر 5G به نظر می رسد در یک بنچمارک Geekbench مثال که نشان می دهد که گوشی را به روز رسانی مشخصات با

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
  • کهکشان Z تلنگر 5G به نظر می رسد در یک بنچمارک Geekbench مثال که نشان می دهد که گوشی را به روز رسانی مشخصات با یک گل میمون 865 پردازنده.
  • LTE Galaxy Z تلنگر حمل با یک گل میمون 855+ پردازنده است که در حال حاضر بیش از یک سال و پیر.
  • سامسونگ انتظار دارد که نشان می دهد Galaxy Z تلنگر 5G در کنار Galaxy Note 20, Galaxy برابر 2 و Galaxy سازمان دیده بان 3 در یک رویداد Unpacked در آگوست 5th.

اخیر شایعات به رهبری ایالات متحده به این باور است که سامسونگ را نگه دارید و بعد از آن رویداد Unpacked در اوت 5 به اعلام جدید Galaxy Note 20 و پیگیری به کهکشان برابر شده است. کسانی که باید برجسته نشان می دهد اما آنها نمی شود و تنها قطعات سخت افزاری سامسونگ رونمایی میشود. علاوه بر آن توجه داشته باشید و برابر سامسونگ نیز انتظار برای اعلام کهکشان دیده بان 3 (که به بیرون درز کرده در موارد متعدد در روزهای اخیر) و یک 5G نوع از کهکشان Z تلنگر. و در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل مانند Z تلنگر خواهد بود حتی بزرگتر ارتقا از انتظار است.

به عنوان خال خال توسط SamMobileگلکسی Z تلنگر 5G به نظر می رسد در Geekbench در روز پنج شنبه. فرض بر این بود که 5G مدل Z تلنگر خواهد از ویژگی های همان مشخصات به عنوان مدل LTE اما با توجه به معیار های Z تلنگر 5G را کشتی با یک گل میمون 865 پردازنده های قابل ارتقاء بیش از Snapdragon 855+ که سامسونگ استفاده می شود در اصل Z تلنگر. به عنوان یک نتیجه, تک هسته ای و چند هسته ای نمرات بالاتر در 5G مدل.

زمانی که Galaxy Z تلنگر راه اندازی در اوایل سال جاری آن را شبیه به یک محصول نهایی به جای ناتمام آزمایش. آن را به فروش نسبتا خوبی را برای سامسونگ به خصوص برای چنین کار به ظاهر تو رفتگی در دیوار محصول پس از آن آسان است برای دیدن چرا این شرکت می خواهم به مصرف کنندگان یک دلیل خوب برای ارتقا در قالب یک به روز رسانی CPU.

این مشکل به عنوان SamMobile یادداشت این است که Galaxy Z تلنگر بود $1,380 در راه اندازی. اضافه کردن 5G قابلیت ها و top-of-the-line کوالکام تراشه به ناچار دست انداز قیمت بالا و حتی بیشتر و در حالی که صدها هزار نفر از مردم ممکن است مایل به گرفتن خطر در جالب جدید, فاکتور شکل با شیب تند قیمت در ماه فوریه ما هنوز در حال رفتن به در وسط یک بیماری همه گیر در اوت و میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز کار می کنند.

بر اساس Samsung قبلی قیمت گذاری دیفرانسیل برای 5G نسخه از گوشی های خود را نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن Z تلنگر 5G فروش برای $1,600 در ماه اوت, اما ما نمی شنید خیلی از نظر شایعات در مورد قیمت تا شاید سامسونگ را خوش تعجب ما. با توجه به این که تقریبا در هر گوشی سامسونگ از Galaxy S flagships به بودجه گوشی — به بیرون درز هفته قبل از راه اندازی آن را احتمالا تنها یک ماده از زمان قبل از ما می دانیم که همه می دانیم وجود دارد در مورد Galaxy Z تلنگر 5G به هر حال به خصوص با فاش کردن فقط هفته دور.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن