Galaxy Z تلنگر 2 به احتمال زیاد به یک سه گانه سیستم دوربین جلو بزرگتر نمایش

در ماه گذشته ما شنیده ام که اولین دسته از سامسونگ Galaxy Z تلنگر بود محو در بازارهای متعدد از جمله ایالات متحد

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
در ماه گذشته ما شنیده ام که اولین دسته از سامسونگ Galaxy Z تلنگر بود محو در بازارهای متعدد از جمله ایالات متحده, فرانسه, سوئیس, امارات متحده عربی و روسیه است. فروش ظاهرا در مسیر رسیدن به 100,000 واحد علامت پایان ماه مارس در کره جنوبی به تنهایی. با توجه به وضعیت اطراف coronavirus ما هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر Galaxy Z تلنگر بود قادر به حفظ فروش شتاب. چه روشن است که این گوشی تاشو دریافت بهتر واکنش بازار نسبت به سامسونگ اولین گوشی تاشو. و در هر ثبت اختراع توسط خال خال اجازه دهید, دیجیتال, Galaxy Z تلنگر 2 خواهد بود به گرفتن برخی از ارتقاء قابل توجهی است که می توانید آن را حتی محبوب تر از سلف خود.
 
ثبت اختراع نشان می دهد دو طرح است. اگر چه هر دو مدل نشان داده شده در ثبت اختراع باید سه دوربین تراز متفاوت است. حتی اگر یکی از اولین به نظر می رسد بسیاری مانند Galaxy Z تلنگر علاوه بر این از یک سنسور دوربین منقبض شده کوچک در حال حاضر پوشش صفحه نمایش. ظاهرا سامسونگ معتقد است که گنجاندن سنسور دیگر مهم تر است از اندازه صفحه نمایش خارجی.
 
دوم طراحی و از سوی دیگر اجازه خواهد داد که این شرکت به یک سه گانه راه اندازی دوربین بدون هیچ گونه سازش است. سنسور شده اند به صورت عمودی تراز وسط قرار دارد با فلش LED مجاور به سیستم دوربین. این گرایش تا فضای آزاد در نتیجه اجازه می دهد یک فرمت در اندازه بیرونی صفحه نمایش.
 
اگر سامسونگ در واقع می رود در اجرای این طرح آن را مقابل صفحه نمایش بیشتر مفید است. در حال حاضر این اقدامات 1.1-اینچ است که فقط به اندازه کافی برای نمایش اطلاعیه ها. آن را نیز به عنوان یک مینی نمایاب اما تنها در مرکز تصویر نشان داده شده است از روی صفحه نمایش است که بسیار کوچک است.
  
در حال حاضر ثبت اختراع پر است و هیچ تایید که سامسونگ در واقع پیش بروید با این طراحی. علاوه بر این از آنجا که این گوشی احتمالا خواهد شد در ماه فوریه سال آینده آن را خیلی زود به می گویند هر چیزی را با یقین است. قبل از این که سامسونگ ممکن است راه اندازی یک 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن