کهکشان S21 (S30) ممکن است مخفی دوربین عکاسی از خود به عنوان Visionox شروع به جرم در زیر نمایش تولید

اوه وعده در زیر صفحه نمایش جلوی دوربین! آنها را "تمام صفحه" طراحی تلفن به یک سطح کاملا جدید و وجود خواهد داشت

توسط EMROOZTAFAHOM در 19 خرداد 1399
اوه وعده در زیر صفحه نمایش جلوی دوربین! آنها را "تمام صفحه" طراحی تلفن به یک سطح کاملا جدید و وجود خواهد داشت بدون نیاز به هر چیزی به پاپ اسلاید و یا به نوبه خود بیش از یک عکاسی از خود.

اگر شما به یاد داشته باشید Xiaomi برای اولین بار به ارائه یک نمونه اثبات مفهوم برای یک دوربین عکاسی از خود است که جمع n در زیر صفحه نمایش و حذف نیاز به یک درجه یا یک پانچ-سوراخ دوربین قطع جریان. با توجه به شرکت معاون رئیس جمهور در آن زمان کسانی که با وضوح بالا صفحه نمایش تلفن از امروز flagships در حال ساخت تکنولوژی یک چالش به عنوان آنها در حال مسدود کردن بیش از حد نور اما صفحه نمایش صنعت سخت در محل کار در غلبه بر موانع.

تا کنون هر دو Xiaomi و Huawei را اختراع زیر نمایش دوربین راه حل و بنابراین سامسونگ, اما ما به شما را وادار به آن را بیشتر پایین.

برای اولین بار در زیر صفحه نمایش دوربین عکاسی از خود با تکنولوژی وارد تولید انبوه برای تلفن مرموز

به عنوان Visionox فقط اعلام کرد که برای اولین بار تولید انبوه از یک زیر نمایش جلوی دوربین راه حل به نام InV دیدن محبوب فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه نشان می دهد که اولین گوشی است که حمل یک دوربین عکاسی از خود به زودی اعلام خواهد شد.

چگونه Visionox غلبه بر موانع مذکور قبل از عبور نور از جمله یک دوربین مخفی جمع شده در زیر صفحه نمایش پنل? آن را با استفاده از جدید شفاف OLED قطعه رانندگی مدارات و نوآورانه صفحه طرح بندی برای به حداکثر رساندن نور است که رسیدن به این سنسور که در آن نقطه.

آن را نیز تا به حال حتی از تفاوت در روشنایی بوسيله رنگ و زاویه دید بین شفاف OLED صفحه نمایش فیلم است که در بالای سنسور و بقیه صفحه نمایش به طوری که این منطقه نمی نشستن وجود دارد مانند یک پچ یا شما ممکن است فقط به عنوان به خوبی یک پانچ سوراخ وجود دارد.

جالب به اندازه کافی محبوب تکنولوژی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در Weibo chimed در راه اندازی گوشی با چنین دوربین عکاسی, دوربین گفت که بسیاری از Snapdragon 875 گوشی (دفعات بازدید: آنهایی که خواهد آمد 2021) را باید یکی. او البته توجه داشته باشید که کسانی که نمی خواهد از "بالاترین موقعیت تجاری گل سرسبد سری" و با وجود خام ترجمه ما شروط را به حدس می زنم منظور آنها از گوشی های چینی بهترین سازندگان است که اغلب با استفاده از آخرین چیپ ست اما 1080p صفحه نمایش به جای p 1440 آنهایی خواهد بود در اینده نزدیک.

کجا که ترک, سامسونگ, هر چند آن p 1440 QHD+ نمایش در شاخص S و Note خطوط ؟

Samsung Galaxy S21 (S30) و در زیر نمایش دوربین های عکاسی از خود

به یاد داشته باشید کسانی که شایعاتی که کهکشان S21 و یا هر آنچه که سامسونگ نام S20 جانشین خواهد شد ورزش زیر صفحه نمایش جلو دوربین ؟ بله, آن به احتمال زیاد خواهد شد از انواع مشابهی به Visionox راه حل در اینجا اما اعدام بیش از صفحه نمایش با وضوح بالاتر.

آیا کسی می تواند این کشش آن را, سامسونگ, نزدیک به انحصار در صفحه نمایش OLED از جمله شفاف و آنهایی که فلان چیز. در واقع سامسونگ تا به حال ثبت اختراع یک گوشی زیر نمایش دوربین از ماه آوریل گذشته و در این مدت دقیقا همان چیزی است آن را در قلع می گوید.

بیشتر بیش از رسانه های کره ای در حال حاضر گزارش داد که چگونه سامسونگ در نظر دارد برای حل این نور عبور مشکل با سفارش به اصطلاح HIAA2 (برای سوراخ-در-فعال-منطقه) پانل روی صفحه نمایش. اجازه ندهید که "سوراخ" بخشی احمق شما به عنوان صفحه نمایش با تکنولوژی آورده است که در طول S10 و توجه داشته باشید 10 سوراخ پانچ طرح مشخص است به عنوان HIAA1 در حالی که HIAA2 است منطقی آن توسعه است. سامسونگ نیز به کار دقیق برش لیزری تکنیک که آن را به انحصار بیش از پنل های OLED و باعث می شود که دوربین جلو سوراخ در S20 سری صفحه نمایش خیلی جمع و جور. در HIAA2, اما آن را نیز تحت پوشش "سوراخ" با شفاف نمایش لایه است که می تواند فعال باشد و هنوز اجازه دهید بیشتر نور درخشش را از طریق.

این برای تلفن های موبایل زیادی مانند آنچه Visionox در حال حاضر انجام می شود بنابراین ما نمی توانید صبر کنید به آن را ببینید در عمل اثبات و نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که بر روی گوشی سامسونگ آن را به آزمایش می شود ،

زیر صفحه نمایش دوربین شایعات منتشر شده در اطراف Galaxy برابر 2 و سپس در اطراف کهکشان S21 اما در همان زمان سامسونگ تلاش می کند تا برای آزمون چنین به دنبال ویژگی های آن میانی فوقانی یک سری بنابراین ما نگه داشتن گوش ما به زمین که یکی. پس از همه, برابر 2 راه اندازی شده است در ماه اوت و یک چیز به نظر می رسد خاص - همراه با عکاسی از دوربین مخفی زیر صفحه نمایش پانل ممکن است زمین زودتر از انتظار می رود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن