سابق اینتل مهندس میریزد نور در اپل تصمیم به طراحی خود تراشه

سابق اینتل مهندس ادعا می کند که کنترل کیفیت مسائل با اینتل پردازنده های SkyLake متقاعد اپل به طراحی دسکتاپ خود

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
  • سابق اینتل مهندس ادعا می کند که کنترل کیفیت مسائل با اینتل پردازنده های SkyLake متقاعد اپل به طراحی دسکتاپ خود را در تراشه های.
  • اپل بعد از این سال شروع خواهد شد حمل و نقل مکینتاش با ARM مبتنی بر تراشه.
  • سوئیچ از اینتل برای اپل سیلیکون خواهد بود دو سال گذار به گفته تیم کوک.

اپل اوایل این هفته تایید کرد که آینده مکینتاش را به رخ کشیدن اپل سیلیکون به عنوان مخالف به اینتل مبتنی بر پردازنده های. انتقال دور از اینتل که اپل به عنوان "تاریخی" را حدود دو سال و با شروع جدید مکینتاش مجموعه به ضربه قفسه های فروشگاه بعد از این سال.

اپل انتقال به بازوی مبتنی بر تراشه را می توان به دو عامل. برای استارت این هیچ راز است که اپل تا به مدت طولانی ترجیح داد تا خود را به عنوان بسیاری از زمینه تکنولوژی در محصولات خود را به عنوان امکان پذیر است. و با توجه به این که اپل طراحی شده است بهترین در کلاس برای تراشه های آیفون برای سال در حال حاضر اپل طراحی شده و چیپس در شرکت مک صف مسلما یک غیر قابل اجتناب است.

یکی دیگر از عوامل پشت اپل تصمیم این است که این شرکت به سادگی گرفتن تغذیه با اینتل. حتی قبل از اینکه شایعات اپل فرار اینتل به ARM مبتنی بر تراشه های ظهور وجود دارد تعدادی از موارد که در آن اپل مجبور شد به عقب براند مک منتشر شده به دلیل تاخیر با تراشه توسعه در اینتل. برخی از مدل ها با iMac بودن یک مثال نخست را گاهی معطل و بدون به روز رسانی قابل توجهی برای سال.

در دومین عامل اینتل مهندس به نام فرانسوا Piednoel به تازگی صحبت کرد به PC Gamer و نشان داد که مشکلات مرتبط با اینتل از خانواده پردازنده های SkyLake در نهایت متقاعد اپل آن نیاز به بررسی گزینه های دیگر. اگر شما به یاد مکینتاش با پردازنده های SkyLake راه اندازی در سال 2015 پس از یک تعداد بسیار شایع تاخیر. با توجه به Piednoel اینتل این پردازنده های SkyLake نه تنها راه اندازی شد بعد از پیش بینی, اما آنها هم در معرض ابتلا به انواع و اقسام اشکالات که اپل کشف شده در طول فرآیند توسعه.

"تضمین کیفیت Skylake بیش از یک مشکل" Piednoel گفت. "این غیر طبیعی بد است. ما شدن راه بیش از حد با استناد برای چیزهای کوچک در داخل Skylake. اساسا ما رفقا در اپل شد شماره یک filer از مشکلات در معماری. و که رفت واقعا بد است.

"زمانی که مشتری خود را شروع می شود پیدا کردن تقریبا به اندازه اشکالات به عنوان شما را به خودتان" Piednoel افزود: "شما نمی پیشرو به جای حق."

به عنوان Piednoel توضیح می دهد که مسائل مرتبط با SkyLake ثابت می شود یک "نقطه عطف" برای اپل.

دوباره اولین مکینتاش با اپل سیلیکون خود وارد خواهد شد بعد از این سال. شایعه است که MacBook Pro و iMac (شاید با طراحی جدید) خواهد بود که اولین مکینتاش به کشتی با ARM مبتنی بر تراشه.

همانطور که برای موجود مبتنی بر اینتل مکینتاش تیم کوک ساخته شده یک نقطه اشاره کرد که OS X را ادامه خواهد داد به پشتیبانی از Intel ماشین آلات برای سال آمده است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب