برای اولین بار یک بازوی مبتنی بر ابر رایانه سریع ترین در جهان

  • پس اپل معرفی ARM مبتنی بر مکینتاش ARM مبتنی بر ابر رایانه ها به تازگی در صدر لیست Top500 از سریعترین ابر رایانه
  • ابر رایانه ها در سوال این است که به نام Fugaku و در واقع در کوبه ژاپن.
  • Fugaku در حال حاضر در حال استفاده برای coronavirus اهداف پژوهشی اما می تواند برای طیف وسیعی از تلاش های دیگر با شروع در ماه آوریل سال آینده.

در آنچه که می توانست یک بمب از وحی نبود بیرون درز ماه قبل تیم کوک دیروز رسما اعلام کرد که مکینتاش آینده خواهد شد از ویژگی های اپل بازوی خود مبتنی بر تراشه. به نوبه خود اپل را در رابطه با پردازنده اینتل است که در جریان بیش از یک دهه در این نقطه به پایان خواهد آمد در عرض دو سال.

به طور طبیعی سیب مدیران دیروز یک نقطه از شعار عملکرد سود اپل سیلیکون را به شرکت مک صف. و خبر خوب این است که برای اولین بار بازو مبتنی بر مکینتاش وارد خواهد شد بعد از این سال است که می گویند ما نمی خواهد که به صبر طولانی برای دیدن آنچه که اپل تراشه تیم طراحی می توانید در دسکتاپ قلمرو.

با بازوی مبتنی بر پردازنده های ساخت عناوین این هفته شایان ذکر است که یک بازوی مبتنی بر ابر رایانه ها به تازگی در زمان نقطه بالا در لیست Top500 سریعترین ابر رایانه.

The Verge گزارش می دهد:

یک ابر رایانه ها گرفته نقطه بالا در دوسالانه Top500 ابر رایانه با سرعت رتبه بندی است. Fugaku یک کامپیوتر در کوبه co-طراحی و توسعه توسط Riken و فوجیتسو با استفاده از فوجیتسو را 48-هسته A64FX سیستم بر روی تراشه. این اولین بار است که یک کامپیوتر مبتنی بر پردازنده های ARM را در صدر این فهرست است.

Fugaku عنوان شد اعلام کرد در اوایل این هفته در ISC با کارایی بالا 2020 دیجیتال, a high-performance computing کنفرانس که در قرعه کشی شرکت کنندگان از سراسر جهان است.

به عنوان خام عملکرد Top500 سازمان یادداشت:

بالا جدید سیستم Fugaku تبدیل در یک عملکرد بالا Linpack (HPL) نتیجه 415.5 petaflops besting در حال حاضر دوم-محل اجلاس سیستم عامل 2.8 x. Fugaku است طراحی شده توسط فوجیتسو را 48-هسته A64FX SoC تبدیل شدن به اولین شماره یک سیستم در این لیست به صفحه پردازنده های ARM. در یک یا بیشتر کاهش دقت که اغلب استفاده می شود در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برنامه های کاربردی Fugaku اوج عملکرد است که بیش از 1000 petaflops (1 exaflops). سیستم جدید نصب شده است در مرکز RIKEN for Computational Science (R-CCS) در کوبه ژاپن.

پس چه یک را با یک ابر رایانه با مشخصات که به ظاهر مخالف ، خوب شما با استفاده از آن برای کمک به جنگ جهانی همه گیر ، به طور خاص Fugaku در حال حاضر در حال استفاده برای تحقیقات در coronavirus. با توجه به Riken دستگاه استفاده می شود برای کمک به “تشخیص درمان و شبیه سازی از گسترش ویروس.”

Coronavirus تحقیقات کنار Riken اشاره می کند که ماشین شروع سال آینده استفاده خواهد شد برای تعداد اضافی از جمله مواد مخدر کشف, طبیعی, فاجعه, شبیه سازی, طب پیشگیری, مواد, توسعه, و بیشتر.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>