توجه داشته باشید کهکشان 20 را بزرگ طراحی تغییر هیچ یک رود leaker می گوید

جدید Galaxy Note 20 شایعه ادعا می کند این گوشی از ویژگی های مسطح نمایش به جای یاد لبه منحنی صفحه نمایش سامسونگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
  • جدید Galaxy Note 20 شایعه ادعا می کند این گوشی از ویژگی های مسطح نمایش به جای یاد لبه منحنی صفحه نمایش سامسونگ معرفی شده چند سال پیش با کمک های مختلف توجه داشته باشید اعضای خانواده.
  • سامسونگ شده است بی سر و صدا تدریجی منحنی صفحه نمایش با گلکسی S20 سری شامل تقریبا مسطح روی صفحه نمایش.
  • همان نوع صفحه نمایش احتمالا مورد استفاده در این یادداشت 20 سری است که باید برای راه اندازی این تابستان.

اعلام کرد در سال 2014 توجه داشته باشید کهکشان لبه بود که سامسونگ اولین آزمایش وقتی که می آید به منحنی نمایش می دهد. Galaxy S6 edge به دنبال آن در اوایل سال 2015 شامل لبه های منحنی در هر دو طرف از صفحه نمایش. این صفحه نمایش خمیده شد شناسایی ویژگی های تمام کهکشان S و توجه داشته باشید مدل های که به دنبال, و سامسونگ به پایان رسید تا بازنشستگی هر دو "لبه" ذرات از نام خود را در حالی که همچنین "قتل" تخت گزینه های روی صفحه نمایش. طراحی جدید به ارمغان بیاورد و نه هر باید ویژگی های صفحه نمایش حتی اگر سامسونگ اختراع توابع مختلفی برای لبه روی صفحه نمایش به آن هدف. این لبه های منحنی طراحی در بیشتر و بیشتر اندروید فروشندگان داشتن کپی کهکشان لبه طراحی در سال های اخیر است. اما همانطور که اتفاق افتاده است, Samsung نگه داشته و کاهش انحنای صفحه نمایش به نقطه ای که در آن کهکشان S20 به سختی واجد شرایط که دارای یک صفحه نمایش منحنی. این لزوما خبر بد برای طرفداران سامسونگ که ترجیح می دهند صفحه نمایش مسطح به لبه های منحنی. و آن دسته از طرفداران را خوشحال خواهد شد به شنیدن توجه داشته باشید کهکشان 20 نیز از ویژگی های صفحه تخت خود را.

خبر می آید از زمان سامسونگ leaker یخ جهان است که در زمان به توییتر نشان می دهد که "توجه داشته باشید کهکشان 20 مسطح است."

این leaker دارای سابقه خوب در آشکار سامسونگ اسرار و اخبار است که توجه داشته باشید 20 را ویژگی تملق گفتن صفحه نمایش است که به سختی تعجب آور در این نقطه است.

برای استارت, گوشی های خمیده صفحه نمایش به احتمال زیاد به رنج می برند خسارت از قطره تصادفی و مختلف رها کردن تست های انجام شده پس توجه داشته باشید لبه ورود همه نشان داد که منحنی صفحه نمایش نیست و با دوام تر از آنهایی که صاف.

ثانیا همان یخ انتقاد سامسونگ توجه داشته باشید طراحی در گذشته برای سازش بر عمر باتری است. گوشی های به طور فزاینده ای بیشتر انرژی کارآمد, اما آنها همچنین قابلیت تمام صفحه طرح که مصرف بیشتر عمر باتری. اضافه کردن 5G اتصال به آن و متغیر نرخ تجدید حمایت و عمر باتری می توانید یک ضربه بیشتر. تملق گفتن لبه ها می تواند کمک سامسونگ به دست آوردن فضای اضافی است که می تواند repurposed برای افزایش ظرفیت باتری به خصوص در یک تلفن که در خانه یک قلم.

در نهایت 5G گوشی نیاز نیست و فقط یک نام تجاری جدید مودم. سازندگان تلفن باید همچنین اضافه کردن جدید آنتن آرایه ها به دستگاه های خود را و کسانی که آنتن را تا فضای اضافی. دوباره تملق لبه ها می تواند با آن کمک کند. را وان پلاس 8 5G نسخه ای که Verizon به فروش می رساند. این طراحی کمی متفاوت به دلیل جدید 5G آنتن و همین دلیل است که تلفن نمی تواند متناسب با همان مواردی است که در دسترس هستند برای وان پلاس 8 گوشی های فروخته شده در حامل های دیگر.

این leaker مشخص نیست جزئیات دیگر مورد توجه 20 سری اما نه مثل سامسونگ می تواند واقعا تعجب ما با هر چیزی. گوشی را بسیار شبیه به کهکشان S20 سری شامل همان مشخصات بالا پایان. کلمه در خیابان است که وجود خواهد داشت یک نسخه Ultra این گوشی ،

سامسونگ راه اندازی خواهد شد توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ در اوت 5 در کنار کهکشان جدید برابر 2 و Galaxy Z تلنگر 5G با توجه به گزارش های اخیر. این گوشی ظاهرا آمار فروشگاه در 20 آگوست.


کهکشان S20 فوق العاده گوشی های هوشمند در دست است. منبع تصویر: Karlis Dambrans/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب