پرواز در زمان coronavirus مطلق است کابوس

ترافیک هوایی سقوط کرده است بیش از گذشته ماه یا بیشتر در یک تاریخی و بی سابقه ای کاهش به دلیل بیماری همه گیر کو

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 اردیبهشت 1399
  • ترافیک هوایی سقوط کرده است بیش از گذشته ماه یا بیشتر در یک تاریخی و بی سابقه ای کاهش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • همه گیر شده است از بین برود تقریبا تمام کسب و کار برای هوایی که متوسل به پرواز آنچه که در اصل شبح هواپیما تنها با تعداد انگشت شماری از مسافران است.
  • در اینجا یک حساب از آنچه که مسافران می توانند انتظار برای تعداد کمی از شما که در حال گرفتن در هواپیما در حال حاضر در میان coronavirus بیماری همه گیر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

باور کنید یا نه, هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که در هواپیما و پرواز در حال حاضر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود این واقعیت است که فرودگاه ها در همه جا هستند مجازی شهر ارواح. یک ماه پیش شرکت های هواپیمایی آغاز شده بود پرواز تقریبا خالی هواپیما تنها با تعداد انگشت شماری از مسافران در آنها TSA شد غربالگری به عنوان چند به عنوان 83,000 مسافر در روز از بیش از 2 میلیون نفر در طول همان نقطه در 2019. بیشتر تاکید بی سابقه لحظه ای این کشور است که در تمام تجاری آمریکا شرکت های هواپیمایی توسط مارس 11 را برای اولین بار نیاز به مسافران و خدمه به پوشیدن ماسک.

خواندن این همه هر چند شما ممکن است وسوسه یک فکر خاص — اگر عملا هیچ یک پرواز است در حال حاضر نمی خواهد این در واقع پس از آن بود یکی از امن ترین زمان برای پرواز در حال حاضر ؟ وجود دارد احتمالا هرگز مردم کمتر در هواپیما و در فرودگاه از وجود دارد در حال حاضر, بنابراین شما در معرض خطر از نظر چیدن میکروب ها و خدای ناکرده coronavirus است که عملا هیچ چیز در حال حاضر ،

اما بدون در نظر گرفتن, در اینجا یک طعم و مزه از آنچه شما در اگر شما تصمیم به گرفتن یک هواپیما در لحظه. و این صرفا در مورد تجربه پرواز نه در مورد همه چیز است که مقابله با شما هنگامی که شما در خارج هواپیما مانند این واقعیت است که بسیاری از کسب و کار هنوز هم ممکن است بسته یا عامل با کاهش ساعت در هر شهرستان شما در حال پرواز به. همچنین برخی از کشورها الزامی است که بازدید کنندگان خود قرنطینه خود را برای 14 روز.

مک کی Coppins است که یک نویسنده برای اقیانوس اطلسو او می نویسد که اخیر در پرواز تبدیل به "بیشتر استرس زا — و سورئال — از من می خواهم برای برنامه ریزی."

"صحنه های بازی مثل یک آخرالزمانی فیلم: پارانوئید مسافران پرسه می زدند خالی پایانه در ماسک چشم دوخته اند و یکی دیگر با احتیاط به آنها misted خود را با ضد عفونی کننده است." در سراسر فرودگاه او همچنان او شنیده dystopian صدایی اکو صدایی دیگر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

در طول پرواز اولیه خلبان آمد بیش از آی فون به می گویند که به دلیل هواپیما خیلی خالی آن را تجربه می کنند بسیار سریع شتاب برای برخاست. Coppins صرف بیشتر از پرواز فرو بردن به یک کیسه Lysol دستمال مرطوب و شستشو همه چیز در دسترس است.

این همه پس از یک بیت از یک بن بست زمانی که او برای اولین بار او ، "ما عذر خواهی برای هشدار میزان مسافران در این پرواز" یک اپراتور گفت: بیش از آی فون به عنوان هر کس به پر کردن در. به عنوان Coppins ساخته شده راه خود را به صندلی خود را یک مرد در صندلی کنار او جامعی. "نشستن وجود دارد," او گفت: با اشاره به راهرو پشت سر آنها. "فاصله اجتماعی."

در دستشویی خود را در طول توقف در شیکاگو اهار فرودگاه ضرب گلوله کشته شوم نگاهها در هر کسی که بیش از حد نزدیک به آنها را در حالی که شستن دست های خود را در سینک. یک بازی فریاد را شکست در میان برخی از مهمانان در دادگاه مواد غذایی نیاز به مداخله پلیس.

CDC است که هنوز هم توصیه در برابر غیر ضروری سفر در حال حاضر. با ورود تابستان, اگر چه, این همه اما تضمین شده است که مردم در حال رفتن به از جان گذشته برای خارج شدن از خانه بازگشت در جاده ها و شاید حتی به آسمان. عاملی خواهد شد که بیشتر تعیین کننده در مورد چگونه به زودی تمام است که اتفاق می افتد هر چند شامل چگونگی احساس مردم در مورد ایمنی خود را و اگر آنها را خوب با خطرات و پتانسیل تجارت آف درگیر است. "تا زمانی که ما توقف reflexively دیدن مردم به عنوان ویروسی تهدید" Coppins می نویسد: "کسانی که لذت های کوچک ما طلب هستند و به احتمال زیاد به دست نیافتنی است."

منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن