• جکسون بازگشایی سواحل و پارک های عمومی به عنوان coronavirus موارد آمار تعداد رکورد.
  • ناآرامی در تمام زمان بالا و مقامات دولتی به نظر می رسد غارنوردی به فشار از کسانی که بر این باورند که ویروسی همه گیر یک معامله بزرگ نیست.
  • فلوریدا در حال حاضر حداقل 25,000 تایید COVID-19 موارد است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در صورتی که شما تا به حال شنیده ما در وسط بهداشت جهانی بحران. رمان coronavirus همه گیر نیست پایان جهان, اما آن را بسیار بد و فقط در مورد هر کشور است و در نظر گرفتن اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش و پهن کردن منحنی از عفونت های جدید. ظاهرا فلوریدا نمی دانم هر چیزی در مورد این.

دولت تحت انتقادات زیادی طول کل این شیوع ویروسی حماسه. دولت حاضر به موضوع stay-at-home سفارشات برای مدتی طولانی و سواحل آن به سرعت تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس به گسترش به خصوص در میان spring breakers بودند که بی پروا به اندازه کافی به چشم پوشی از هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان. سواحل شد و در نهایت بسته شد اما در حال حاضر آنها در حال باز کردن دوباره. آه و فلوریدا است که در حال حاضر گزارش بیشتر coronavirus موارد از همیشه قبل از.

تصادف است ؟

به عنوان ایسنا گزارش جکسون شهردار لنی کاری تصمیم به بازگشایی عمومی, مکان تجمع در این شهر از جمله سواحل و پارک ها. که تصمیم به اثر رفت در روز جمعه و آن را طولانی نیست قبل از ساکنان فلوریدا آب گرفتگی به سواحل و پارک ها کاملا بدون توجه به اجتماعی فاصله و یا دیگر توصیه های ساخته شده توسط مردم که در حال تلاش برای زنده نگه داشتن آنها.

“این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی” کاری گفت: این تصمیم که با برکت و رحمت از فرماندار فلوریدا ران DeSantis. “لطفا احترام و به دنبال این محدودیت ها است. ماندن در داخل دستورالعمل برای ایمنی شما و همچنین برای ایمنی از همسایگان خود.”

آره این اتفاق نمی افتد. در همه. عکس از جکسون منطقه نشان می دهد جمعیت قدم زدن در سواحل و مردم جلسه در اعداد بزرگ. تعداد بسیار کمی از ماسک صورت دیده می شود. همه چیز را به حالت عادی گذشته از این واقعیت است که وجود دارد بسیار مسری ویروس شناور در اطراف است که می تواند آنها را بکشند. هیچ biggy!

این امر می تواند یک چیز اگر همه این اتفاق می افتد در یک دولت که در آن شیوع ویروسی است که در رکود بازار. وجود دارد تعدادی از کشورهای که در آن تایید شماره از عفونت کروناویروس در حال سقوط (با تشکر اجتماعی فاصله ماهواره!), اما برعکس این اتفاق می افتد در فلوریدا.

در آخرین شمارش برخی از 25000 نفر در فلوریدا در حال تایید کرد که COVID-19. دولت مانند همسالان خود, تعطیل مدارس و لغو بسیاری از رویدادهای عمومی. کسانی هستند تصمیمات و آنها قطعا زندگی را نجات داد اما بازگشایی سواحل و پارک است که فقط در مورد ترین نابخردانه چیزی که یک دولت مانند فلوریدا می تواند انجام دهد در این نقطه است.

وجود دارد بسیاری از ناآرامی های در حال حاضر و که حس می کند کامل با توجه به طبیعت بی سابقه ای از مستند اقدامات صادر سراسر کشور نه به ذکر است بقیه جهان است. قابل درک است اما این واقعیت باقی می ماند که جمع در اعداد بزرگ هنگامی که COVID-19 در حال گسترش در سراسر یک جامعه دستور غذا برای فاجعه است.

منبع تصویر: Chris o’meara/AP/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im