خدمه پرواز پوشیدن hazmat مناسب است و طبیعی جدید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

برخی از شرکت های هواپیمایی باید کابین خدمه پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و اجرای سایر اقدامات ایمنی برای کاه

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 خرداد 1399
  • برخی از شرکت های هواپیمایی باید کابین خدمه پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و اجرای سایر اقدامات ایمنی برای کاهش خطر COVID-19 انتقال است.
  • رمان coronavirus همه گیر شده مبتنی پروازهای بین المللی برای ماه اما به عنوان کشور شروع به بازگشایی برخی از مردم شروع به پرواز دوباره.
  • هواپیمایی قطر است که در آخرین شرکت اعلام معرفی hazmat مناسب برای خدمه پرواز در تمام آن پرواز. مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شرکت های هواپیمایی خواهد شد خم شدن به عقب به شما بگویم که چگونه آنها در حال بهبود ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر. حقیقت این است که ما هیچ ایده که آیا کسانی که علاقه داشتن به فیلتر هپا که به طور کامل از چرخه هوا در داخل کابین هر دو تا چهار ساعت در واقع می تواند از بین بردن خطر COVID-19 عفونت است. اما آن را هنوز هم طراوت را به می دانم که چنین سیستم های تصفیه در محل هستند. اضافه کردن به که اجتماعی فاصله اقدامات در داخل فرودگاه با ترکیب متوسط غربالگری و پرواز می تواند امن تر است.

همچنین استفاده از ماسک صورت می تواند علاوه بر کاهش انتقال در داخل کابین که می تواند استفاده گسترده از مواد ضد عفونی کننده در اغلب لمس سطوح. و رفتن به جلو شود جای تعجب نیست برای دیدن برخی از خدمه پرواز پوشیدن همان hazmat مناسب شما ببینید در گزارش در مورد پزشکان و پرستاران مبارزه COVID-19 در خط مقدم.

تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یک موضوع بحث برانگیز در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر به عنوان دولت شتافت کافی برای تضمین ماسک مناسب و پشت بام ها برای دیدار با نیازهای بیمارستان. حتی پس از, متخصصان پزشکی در سراسر جهان مورد عدم شکایت PPE در آغاز محلی شیوع است.

چیز قابل توجهی بهبود یافته اند و ادامه خواهد داد به بهبود است. که احتمالا به همین دلیل برخی از شرکت های هواپیمایی تصمیم به تجهیز پرسنل خود با hazmat مناسب رفتن به جلو. چنین مورد برای هواپیمایی قطر که به آن کابین خدمه PPE مناسب در سراسر coronavirus بیماری همه گیر. تمام خدمه پرواز را می پوشند hazmat کت و شلوار خود را به طور منظم لباس و عینک و دستکش و ماسک صورت در هر سی ان ان سفر.

چشم انداز داشتن یک فرد کامل در بیمارستان دنده ارائه خدمات در طول پرواز ممکن است صدای وحشتناک, اما آن را برای بهترین. PPE استفاده خواهد شد و نه فقط محافظت از خدمه پرواز و همچنین مسافران. پس از همه خدمه پرواز هستند یک دسته از کارگران که به طور منظم در معرض خطر COVID-19 انتقال با توجه به ماهیت کار خود را. تحقیقات از کشتی های کروز به این نتیجه رسیدند که برخی از بیماران آلوده به اعضای پرسنل در هیئت مدیره که پس از تصویب در این بیماری به دسته بعدی از مسافران است. همان اتفاق می افتد در یک پرواز.

قطر نیز به اجرا در دیگر شیوه های امنیتی برای خدمه آن از جمله حرارتی اسکن قبل از عزیمت و پس از ورود و قرنطینه و آزمایش اگر هر مسافر نشان می دهد COVID-19 علائم. شرکت هواپیمایی ارسال دو کابین خدمه گروه در کوتاه مدت و متوسط-مسافت پرواز یکی برای هر سفر. خدمه در پرواز است که نیاز به یک شب اقامت در شهر های مختلف سفر خواهد کرد تنها در قطر-مصوب حمل و نقل و باید باقی می ماند در اتاق های هتل ها.

تمام قطر پرواز نیز نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک یا پوشش شروع مه 25. شما باید پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که شما بیرون بروید و به خصوص در فضاهای بسته مانند فرودگاه و یا در هواپیما.

قطر ایرویز دقیق دیگر اقدامات ایمنی برای مسافران در همان اطلاعیه:

قطر ایرویز' هواپیما از ویژگی های پیشرفته ترین سیستم های تصفیه هوا مجهز به صنعتی-اندازه فیلتر هپا که حذف 99.97% ویروسی و باکتریایی آلاینده ها از دوباره گردش هوا ارائه حفاظت موثر در برابر عفونت است. همه خطوط هوایی پردازنده ملافه ها و پتو ها شسته شده و خشک و فشرده را در ميکروبی دمای کشنده در حالی که خود هدست حذف شده از گوش فوم و با دقت بررسی پس از هر پرواز. این موارد هستند و سپس مهر و موم شده به فرد بسته بندی توسط کارکنان پوشیدن بهداشتی دستکش یکبار مصرف.

خدمات غذا و ظروف و قاشق و چنگال در حال شستشو با مواد پاک کننده و شستشو با demineralized آب شیرین در دماهای که کشتن باکتری های بیماری زا.

فیلیپین و شرکت هواپیمایی AirAsia عرضه لباس که شامل PPE در هفته گذشته و همچنین:

در حالی که این مراحل را در مسیر درست وجود دارد هیچ راهی برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال پروازهای. محققان به دنبال سارس انتقال در یک هواپیما به این نتیجه رسیدند که یک بیمار ممکن است آلوده دیگر مسافران که نشسته در اطراف او در جریان یک سفر کوتاه اما همچنین مسافران که نشسته چند صندلی دور. در آن زمان هیچ چنین اقدامات حفاظتی در محل قرار داده شد.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب