Fitbit شارژ 4 عمده به روز رسانی می افزاید: پویا GPS هوشمند آلارم بیدار

اگر شما خریداری کرده اید خودتان Fitbit جدید ترین ردیاب تناسب اندام اتهام 4 شما در حال حاضر واجد شرایط برای به

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
اگر شما خریداری کرده اید خودتان Fitbit جدید ترین ردیاب تناسب اندام اتهام 4 شما در حال حاضر واجد شرایط برای به روز رسانی است که اضافه کردن مقدار زیادی از ویژگی های مهم است که فاقد از نرم افزار اصلی. اولین و مهمترین, به روز رسانی به ارمغان می آورد یک زن و شوهر از GPS به روز رسانی وجود دارد اما دیگر پیشرفت های عمده شامل بیش از حد (از طریق 9to5google).مهم ترین علاوه بر این نرم افزار یک ویژگی جدید به نام پویا حالت GPS. آن را اجازه Fitbit شارژ 4 برای استفاده از GPS گوشی خود را (اگر آن را در نزدیکی) برای گرفتن اطلاعات مسیر خود را با سرعت و دیگر اطلاعات مهم است. شما می توانید به صورت دستی فعال کردن این حالت اگر شما می خواهید برای ذخیره باتری در Fitbit شارژ 4 اما این بدان معناست که باتری گوشی خود را تهی خواهد شد کمی سریع تر.

همانطور که عنوان می گوید Fitbit اضافه شده بیدار هوشمند آلارم. آن را اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم آلارم بر اساس مراحل خواب به طوری که ردیاب تناسب اندام شما را از خواب بیدار در زمان مناسب. نیز وجود دارد یکی دیگر از گزینه های شامل در به روز رسانی است که اجازه می دهد تا شما تنظیم چه مدت Fitbit شارژ 4 صفحه نمایش باقی می ماند. از ویژگی های جدید است که به نام زمان روی صفحه نمایش و می توان در تنظیمات صفحه نمایش.

نسخه جدید نرم افزار 1.96.29 اکنون به Fitbit شارژ 4 wearables در سراسر جهان, اما ممکن است چند روز برای رسیدن به تمام انتقالها تناسب اندام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن