این ASUS ROG تلفن 3 به بیرون درز چندین بار و در نتیجه تقریبا همه چیز شناخته شده است در مورد آن در حال حاضر از آن ادعا صفحه نمایش ابعاد به دوربین امکانات. آن را در حال حاضر گزارش شده است که گوشی یک اورکلاک نسخه Snapdragon 865 زیر هود و در حال حاضر اعتماد leaker تایید کرده است که.
ایشان Agarwal ادعا می کند که ASUS ROG تلفن 3 و نه سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد بود که اولین گوشی های هوشمند به ویژگی های شایعه Snapdragon 865 Plus chipset. این midcycle تجدید خواهد شد به احتمال زیاد مستلزم کمی عملکرد بهتر و بهبود گرافیک بازی که نسبت به Snapdragon 865. همچنین انتظار می رود عبارتند از بهینه سازی های مربوط به بازی.

تلفن خواهد شد و بنا به گزارش ها در دسترس خواهد بود در 8GB 12GB و 16GB RAM انواع و 128GB 256GB و 512GB سازی مدل.

ASUS ROG تلفن 3 است که تقریبا تایید کرد

اگر چه ASUS تا به صراحت تایید کرد گوشی لوازم جانبی صفحه در وب سایت خود به آن اشاره می کند. یک تیزر صفحه با یک تایمر شمارش معکوس نیز رفته است زندگی می کنند نوید ورود یک بازی محور محصول.
طراحی, عاقلانه, ASUS ROG تلفن 3 انتظار می رود که به نگاه بسیاری مانند سلف خود. آن را احتمالا حفظ 6.59-inch AMOLED پنل با نرخ refresh از 120 هرتز و یا بالاتر. بر خلاف ROG تلفن 2 آن را با نوک انگشتانش به ویژگی های سه دوربین از جمله 64MP و سنسور 13MP. ظرفیت باتری می تواند در هر نقطه بین 5,800 میلی آمپر ساعت و از 6000 میلی آمپر و این دستگاه همچنین انتظار می رود برای حمایت از 30W شارژ سریع.

ابعاد و وزن را ظاهرا همان باقی می ماند و این همراه با یک تا حد زیادی بدون تغییر طراحی خواهد شد اطمینان حاصل شود که مسن لوازم جانبی کار با این نسخه جدید است.

پس از تیزر صفحه نیز اشاره به نیویورک و میلان شانس هستند که 5G ASUS ROG تلفن 3 نیز منتشر خواهد شد در ایالات متحده و اروپا است. اگر سابقه هر گونه نشانه تلفن را در فروش در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im