تب از coronavirus عفونت می تواند برای بیش از یک هفته

  • تب پس از یک عفونت ویروسی می تواند برای چند روز و رمان coronavirus عفونت مستثنی هستند.
  • یک مطالعه کوچک از چین می گوید: تب طول می کشد به طور متوسط هشت تا 11 روز.
  • CDC دستورالعمل می گویند آن را امن برای ترک انزوا اگر شما در حال درمان COVID-19 در خانه پس از 72 ساعت به طور منظم خوانش درجه حرارت بدون استفاده از تب و کاهنده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بسیاری از coronavirus بیماران بدون علامت هستند. که بدان معنی است که آنها هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری به دیگران را حتی اگر آنها در حال نشان دادن هر یک از COVID-19 علائم. تب و سرفه و خستگی همه علائم است که می تواند نقطه به عفونت با رمان coronavirus اما آنها همچنین می تواند نشان دهنده های مختلف عفونت های ویروسی.

تنها یک COVID-19 تست به شما خواهد گفت که آیا شما از این بیماری و یا این که آیا آن را فقط آنفولانزا. اما هنگامی که خود را COVID-19 تشخیص تایید شده است, شما می توانید انتظار چند روز تب بعد از شروع علائم.

محدود مطالعه از چین می گوید که تب می تواند باقی بماند در COVID-19 بيمار به طور متوسط هشت تا 11 ماه, یک, پزشکی, پزشکی منطقه ای مدیر ناتاشا Bhuyan گفت PopSugar. آنچه که بدان معنی است که حتی اگر شما در حال درمان علائم خود را در خانه با Advil یا تیلنول این تب نیست به احتمال زیاد به دور برای چند روز.

تب نیست یک نشانه بد آن را به عنوان اثبات که سیستم ایمنی بدن بر علیه این ویروس جدید است. اما شما هنوز هم می خواهید به نگه داشتن درجه حرارت خود را در چک و شما قطعا باید به ماندن در تماس با دکتر خود را حتی اگر شما COVID-19 تشخیص نیست و نیاز به بستری شدن در بیمارستان. به عنوان تب ادامه علائم دیگر ممکن است بدتر شوند و این مهم به تماس با پزشک خود اگر شما دچار مشکل در تنفس.

به عنوان شما را شفا از COVID-19 (یا انواع دیگر بیماری های خود تب را به تدریج از بین برود. خود را به سطح متوسط نیز می تواند مورد استفاده برای تعیین اینکه آیا شما به بهبود از یک عفونت است. در مورد COVID-19 آن را با جزئیات مهم برای تصمیم گیری که آیا شما باید خود را ادامه قرنطینه و یا اگر شما می توانید گام خارج است.

CDC می گوید که شما باید در درجه حرارت اقامت عادی به مدت 72 ساعت بدون کمک از مواد مخدر قبل از اینکه شما را ترک و انزوا. تجربه هر نوع تب در طی این فاصله به این معنی شما باید برای تنظیم مجدد ساعت.

نظارت بر درجه حرارت خود را یک تمرین خوب به خصوص اگر شما را به بیرون رفتن برای خرید اجرا می شود و یا کار می کنند. برخی از کارفرمایان به احتمال زیاد انجام روال متوسط چک برای گرفتن پتانسیل COVID-19 بيمار در اوایل اقتصاد بازگشایی. وجود دارد یک آی فون میانبر است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت ثبت نام خوانش درجه حرارت آن ممکن است یک ایده خوب برای نگه داشتن آهنگ از درجه حرارت خود را حتی اگر شما در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از COVID-19. به این ترتیب, اگر شما دچار تب, شما قادر خواهید بود به مقایسه خوانش خود را به طور منظم و متوسط.

منبع تصویر: Deliris/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر