FCC دیدار نشان می دهد که یک کلید صفحه 4 ویژگی را نمی توان در صفحه 4a

هنگامی که گوگل در نهایت رفتن به پرده صفحه 4a? که لعنتی خوب سوال وجود دارد و تعدادی از پاسخ های جالب, برخی زبان-در-گونه. برای مثال می توانید گوگل در حال انتظار برای به فراموش کرد که اپل آی فون SE (2020) یک چیز را قبل از انتشار صفحه 4a? را گوگل تصمیم به معرفی این صفحه 4a و صفحه 5 با هم ؟ ما می دانیم که تلفن وجود دارد چرا که گوگل با قرار دادن یک بیلبورد که حتی نشان می دهد $399 شروع قیمت از این گوشی.
و امروز ما می توانیم به شما بگویم که این صفحه 4a شده است خال خال در FCC. یک بار دیگر, آخرین صفحه را با استفاده از یک e-label وجود دارد و سه شماره مدل: G025J, G025M و G025N. اولین شماره مدل این است که تصور می شود برای آمریکا نوع از تلفن در حالی که دو نفر دیگر تعیین مدل های ارائه شده در کشورهای دیگر است. گوگل در زمینه کارهای اداری با FCC در آوریل 2nd.
گوگل صفحه 4a دونده به سال گذشته سرخ صفحه 3a و صفحه 3a XL. برای $399 مصرف کنندگان به خرید شگفت انگیز گوگل, عکس, پردازش دلاوری می شود که بیشتر انجام می شود تنها با یک دوربین از بسیاری از تولید کنندگان می تواند با چند عقب-دوربین راه اندازی.

این صفحه 4a (با عرض پوزش دختران و پسران, گوگل بازی نیست و بودجه ‘XL’ بازی بیشتر) است که انتظار می رود به بازار با پوشیدن یک شبکه 5.81-اینچ پنل OLED با رزولوشن 1080 x 2340. که با این نسخهها کار به یک نسبت از 19.5:9. گوشی باید مجهز به Snapdragon 730 چیپ ست و ورزش 6GB حافظه 50% افزایش از مدل سال گذشته. ما می توانید ببینید نسخه از این گوشی با 64 gb و 128 GB از ذخیره سازی.در اینجا یک گیج کننده است. انتظار می رود باتری با ظرفیت 3080mAh بزرگتر از باتری 2800mAh در اندازه کامل صفحه 4! این صفحه 4a شایع است به همان ویژگی 12.2 MP اولیه و 16MP تله دوربین دیده می شود در پشت صفحه 4.
حالا که ما می دانیم که FCC داده است thumbs up برای صفحه 4a, رونمایی نباید که دور. در اوایل این هفته ما به شما گفت که لیست برای گوشی منتشر شده توسط یک زن و شوهر از etailers در اروپا اشاره کرد در اوایل ماه ژوئیه انتشار این گوشی است. ما باید اشاره کنم که FCC اشاره نمی کند Soli رادار تراشه مانند آن بود زمانی که صفحه 4 سری از طریق درهای خود را. FCC تنظیم mmWave فرکانس که سلی اجرا می شود. این واقعا اصلی است تعجب از آنجایی که ما نمی بینم تذکر است که این ویژگی در دسترس خواهد بود برای صفحه 4a.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>