جذاب مطالعه نشان می دهد که کشور دارای بهترین مطالب Netflix بکشد

ژوئن اضافه خواهد شد مقدار زیادی از اضافات جدید به لیست طولانی در حال حاضر از عناوین در Netflix بکشد. در همه Ne

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 خرداد 1399
  • ژوئن اضافه خواهد شد مقدار زیادی از اضافات جدید به لیست طولانی در حال حاضر از عناوین در Netflix بکشد.
  • در همه Netflix است که با اضافه کردن 46 اصلی فیلم را نشان می دهد و در این ماه است.
  • یک مطالعه اقدام به تعیین کمیت که بخشی از جهان است که بهترین Netflix فروشگاه.

ژوئن است برای رفتن به یکی دیگر از به طور معمول بزرگ ماه برای Netflix بکشد در فیلم اصلی جبهه با streamer داشتن teed جدید Netflix اصلی فیلم از ستاره های بزرگ مانند اسپایک لی و ویل فرل. به عنوان یک ماده در واقع در تمام Netflix بکشد است با انتشار 46 اصلی فیلم را نشان می دهد و در این ماه به طور معمول مربا بسته بندی شده در ماه برای خدمات است که نیز نمی تواند به حساب های عظیم مقدار مجاز محتوای در دسترس برای Netflix بکشد مشترکین — در علاوه بر این به قبلا منتشر Netflix اصلی نشان می دهد و فیلم.

ما صادقانه پوشش Netflix آهنگ جدید منتشر شده در علاوه بر این به عنوان مردم بیشتر به دنبال به جلو به (همچنین به عنوان آنچه که آنها را تا پایان مشاهده بیشتر از یک بار آن را در واقع آغاز بکار). در ضمن در اینجا یک تمرین سرگرم کننده است که شمار سوال جذاب بر اساس Netflix وسیع جهانی پایگاه کاربر که لمس تقریبا در هر کشور مهم در جهان: ما در حفظ و گرفتن این کشت و مطالب روز در هفته-اما وجود دارد جایی در جهان است که در واقع بهترین Netflix محتوا ؟ "بهترین" شامل هر دو بالاترین حجم و همچنین بالاترین محتوای با کیفیت در خدمت ؟

به یاد داشته باشید به خصوص وقتی که می آید به محتوا دارای مجوز از اشخاص ثالث نیست هر نشان می دهد و نه هر فیلم نشان داده شده است برای هر مخاطب در سراسر جهان است. برای مثال نگاهی به این infographics (از طریق Surfshark) که نشان می دهد که در آن شما می توانید و نمی توانید به تماشای برخی از فیلم ها و برنامه ها در Netflix بکشد در سراسر جهان با هر گرافیک رنگی بر اساس محتوا در دسترس بودن:

منبع تصویر: Surfshark
منبع تصویر: Surfshark
منبع تصویر: Surfshark

"فیلم و تلویزیون, صنایع, سرمایه گذاری میلیون ها نفر به ایجاد خروجی های خود را و با پول زیادی در خطر آنها انجام بهترین خود را برای کسب عنوان آنجا که ممکن است از سرمایه گذاری های خود را" Surfshark توضیح می دهد که بخشی از آن Netflix مطالعه است. "به این منظور studios اجرای خود را کپی رایت توسط کشور. بازارهای مختلف باید خواسته های مختلف برای مطالب و محتوا برای مثال, یک, انگلیسی, علمی تخیلی کلاسیک ممکن است از علاقه به مخاطبان آمریکایی یا آمریکایی فیلم ضربه ممکن است هیچ کشش در اوکراین است."

به شیرجه رفتن عمیق تر به این همه Surfshark کشیده داده ها از Netflix پایگاه داده Flixwatch که شامل Netflix فیلم و تلویزیون جزئیات برای بیش از 70 کشور جهان است. برای هر فیلم و تلویزیون نشان می دهد Surfshark همچنین نگاه IMDb رتبه بندی و تقویم نمرات در علاوه بر این به اسکار و امی برنده مرتبط با Netflix محتوا و با استفاده از تمام است که برای تولید یک میانگین امتیاز برای هر کشور Netflix فروشگاه.

نکات برجسته این مطالعه یافته ها عبارتند از:

  • ایالات متحده دارای بیشترین Netflix عناوین با مجموع 5,879 (4,035 فیلم و 1,844 مجموعه تلویزیونی) در حالی که کانادا بزرگترین فروشگاه فیلم با 4,043 فیلم.
  • Netflix کاتالوگ در دسترس در هر دو کشور کانادا و آمریکا مفصل و کمترین میانگین IMDb نمره (6.95.)
  • کره جنوبی 109 برنده جایزه اسکار فیلم در آن Netflix فروشگاه — که 24 فیلم بیشتر از سوئیس بعدی بهترین کشور با 85 برندگان جایزه اسکار.
منبع تصویر: Surfshark

منبع تصویر: BigTunaOnline/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن