Facebook جدید آندروید نرم افزار ارائه می دهد کاربران اطلاعات رایگان از حامل

کشف Facebook جدید نرم افزار آندروید است که اجازه می دهد تا کاربران به فهرست هر وب سایت با استفاده روزانه تعادل اطلاعات رایگان ارائه شده توسط حامل. کشف تنها در دسترس است در انتخاب کشور و در راه اندازی وجود دارد و تنها چهار شرکت اپراتور تلفن همراه است که ارائه اطلاعات رایگان: Bitel, Claro, Entel و Movistar.Facebook کشف بخشی از اساسی ابتکار عمل و در حال حاضر در دسترس در پرو. این برنامه با پشتیبانی از پهنای باند کم ترافیک تنها زمانی که با استفاده از اطلاعات رایگان است که بدان معنی است که انواع خاصی از ترافیک داده ها مانند صوتی و تصویری مجاز نیست از طریق اطلاعات رایگان.

بنابراین در اینجا این است که چگونه کار می کند. هر روز Facebook کشف کاربران دریافت خواهد کرد تعادل از داده ها از حامل های ذکر شده در بالا. شما می خواهید مطلع می شود هر زمان که رایگان داده های موجود است, اما شما همیشه می توانید انتخاب کنید برای مشاهده انواع دیگر فشرده-ترافیک محتوا مانند فیلم ها با استفاده از داده های خریداری شده از اپراتور شبکه خود را.

آن را ممکن است برای کاربران به فهرست اینترنت با استفاده از اطلاعات رایگان تمام اطلاعات رایگان است جایگزین از طریق کشف پروکسی و به طور موقت رمزگشایی برای حذف نشده مانند داده های تصویری و صوتی. این برنامه ذخیره و سابقه مرور شما و از همه مهمتر شما لازم نیست به یک Facebook حساب کاربری قادر به استفاده از کشف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>