به عنوان ما گزارش در اوایل ماه جولای 2018 عمده غول تکنولوژی از جمله گوگل, مایکروسافت, Twitter و Facebook اند تیمی را به کار بر روی به اصطلاح انتقال اطلاعات پروژه است. هدف آن اجازه می دهد تا کاربران را به حرکت اطلاعات خود را سریع و به راحتی بدون نیاز به مقابله با ضد مصرف کننده محدودیت.در حال حاضر در ایالات متحده و کانادا, Facebook راه اندازی کرده است گزینه ای برای انتقال یک Facebook, عکس ها و ویدئوها به گوگل عکس, که می تواند انجام شود از طریق “خود را Facebook اطلاعات” در منوی تنظیمات. وجود دارد یک گزینه به نام “انتقال یک کپی از خود عکس و یا فیلم” منجر به گزینه های اضافی از دانلود خود را Facebook اطلاعات به طور مستقیم و یا انتقال آن به گوگل, عکس, با, بیشتر مقصد به در دسترس ساخته شده بعد.

یک به روز رسانی در مارک زوکربرگ شرکت صفحه اخبار در این باره تایید راه اندازی در ایالات متحده و کانادا امروز, مارس 30th, با بیانیه های قبلی رفتن به شرح زیر است:

“در Facebook, ما معتقدیم که اگر شما به اشتراک گذاری داده ها با یکی از این سرویس شما باید قادر به حرکت آن را به دیگری. که اصل حمل داده ها می دهد که کنترل مردم و انتخاب در حالی که همچنین تشویق نوآوری است. امروز ما در حال انتشار یک ابزار است که قادر خواهد Facebook کاربران خود را برای انتقال Facebook, عکس ها و ویدئوها به طور مستقیم به دیگر خدمات شروع با گوگل عکس.”

Facebook نیز اشاره می کند که کاربران آن شده اند قادر به دانلود داده های خود را از شبکه های اجتماعی برای نزدیک به یک دهه و به تازگی نورد کردن ابزار بر اساس کد توسعه یافته از طریق مشارکت شرکت های با فوق انتقال اطلاعات پروژه (DTP).

روشن نیست چه خواهد بود گزینه های بعدی برای انتقال Facebook داده به در علاوه بر این به Google Photos اما قضاوت توسط شرکت های درگیر در DTP آن را معقول و منطقی به انتظار OneDrive پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im