دکتر Fauci ارائه اخبار خوب به کنگره در مورد کوروناویروس واکسن

Dr. Anthony Fauci صحبت کرد قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت روز سه شنبه ادعا کردند که او "محتاطانه خوشبین" است

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
  • Dr. Anthony Fauci صحبت کرد قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت روز سه شنبه ادعا کردند که او "محتاطانه خوشبین" است که یک واکسن می تواند آماده شود در سال 2020 است.
  • Fauci ذکر چند واکسن نامزدها که در حال حاضر وارد فاز دوم آزمایشات انسانی از جمله مدرن mRNA واکسن که شروع فاز 3 در ماه جولای.
  • Fauci گفت: این کمیته که نمی توان آنها را "ایکان" وقتی که می آید به ایمنی و اثر بخشی.

هنگامی که یک واکسن برای رمان coronavirus آماده برای تولید و توزیع ،

این بوده است که تعداد یک سوال در ذهن ما پس از شیوع ویروسی اعلام شد یک بیماری همه گیر بیش از سه ماه پیش. متاسفانه ما پاسخ هنوز اما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci به ما داده است امید است که پاسخ ممکن است دور.

در یکی از جلسات استماع کنگره در روز سه شنبه در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به COVID-19 pandemic دکتر Fauci گفت: در شهادت او است که او "با احتیاط خوش بینانه" می تواند وجود داشته باشد یک واکسن آماده به رول از به پایان سال جاری و یا ابتدای سال 2021 بر اساس پیشرفت او دیده می شود.

در اینجا مربوط به نقل قول از دکتر Fauci شهادت تحویل به کمیته انرژی و تجارت:

اگر چه شما می توانید هرگز تضمین در همه, ایمنی و اثر بخشی واکسن تا زمانی که شما در واقع آن را تست در این زمینه احساس می کنیم با احتیاط خوش بینانه بر اساس تلاش هماهنگ و این واقعیت که ما در حال در نظر گرفتن ریسک های مالی — و نه خطرات ایمنی و نه خطر برای یکپارچگی علم, اما خطرات مالی قادر به جلوتر از این بازی — به طوری که زمانی که من آن را باور خواهد بود هنگامی که و اگر ما مطلوب نامزدها با نتایج خوب ما قادر خواهد بود به آنها را در دسترس مردم آمریکا به من گفت: به این کمیته ماه پیش در عرض یک سال از زمانی که ما آغاز شده است که قرار ما در پایان این تقویم سال و آغاز 2021.

Fauci همچنین با اشاره به واکسن آزمایشی در حال انجام توسط مدرن است که برنامه ریزی برای ورود به فاز 3 در ماه ژوئیه که در آن نقطه 30,000 شرکت کنندگان خواهد شد یا دریافت یک دوز از mRNA واکسن یا دارونما. او همچنین در مورد واکسن های دیگر است که نشان داده اند وعده دو تا از آن خواهد شد که فاز 3 مطالعات بودجه توسط دولت آمریکا. یکی از دانشگاه آکسفورد واکسن که ما در مورد نوشته شده است در موارد متعدد و از سوی دیگر از جانسون و جانسون. دومی هنوز شروع به آزمایش های انسانی, اما باید شروع قبل از پایان ماه ژوئیه.

جدول زمانی باقی مانده فوق العاده تهاجمی اما Fauci و بقیه پانل که شامل CDC مدیر رابرت Redfield, FDA, کمیسر استیون هان و معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir بارها و بارها مطمئن باشید این کمیته که نمی توان آنها را "برش گوشه ها با توجه به ارزیابی ایمنی و اثربخشی." پس از همه, اگر این واکسن نیست امن و یا موثر وجود دارد هیچ نقطه ای در ساخت آن را در دسترس عموم است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن