بعدی حیله جدید است که Facebook اضافه شده به مسنجر به اشتراک گذاری صفحه نمایش از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما فورا به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با دوستان و خانواده. شما انتخاب می کنید برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی خود را یک در یک و یا در یک گروه تماس تصویری با تا هشت نفر و تا 16 نفر در اتاق.

هنگامی که شما به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی خود را طرف دیگر می توانید همه چیز را از رول دوربین خود را رسانه های اجتماعی و یا هر چیز دیگری بر روی صفحه نمایش خود را. مهم نیست که شما نزدیک به یکدیگر به عنوان همه چیز از طریق اینترنت انجام می شود.

جدید به اشتراک گذاری صفحه نمایش قابلیت در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان در آخرین نسخه از Facebook Messenger برای اندروید و iOS است, بنابراین مطمئن شوید که برای دانلود به روز رسانی برای بهره مندی از ویژگی های جدید.

در همان قطعه از اخبار Facebook اعلام کرد که صفحه نمایش های حال رفتن زندگی می کنند در مسنجر اتاق تا 16 نفر بر روی وب و دسکتاپ. برای ایجاد قابلیت های بیشتر مفید Facebook اضافه خواهد شد گزینه ای را برای کنترل است که می تواند روی صفحه نمایش خود را در اتاق, اما آن را نیز افزایش تعداد افرادی که شما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را با 50. انتشار بازه زمانی برای این پیشرفت است “به زودی” به طوری که آنها احتمالا در چند هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im