Facebook راه اندازی مسنجر اتاق در سطح جهانی و در میان برنامه مکالمه تصویری بوم

به عنوان coronavirus همه گیر باعث افزایش قابل توجهی در استفاده و محبوبیت ویدئو کنفرانس برنامه های مانند زوم دیجیتال بسیاری از شرکت ها شده است عجله برای پیوستن به انقلاب با معرفی گزینه های خود را.

اخیرا این شرکت در پشت برنامه پیام رسانی تلگرام اعلام برنامه های خود را امن تماس ویدیویی گروهی به آن به عنوان اطلاعیه رفت “تماس های ویدئویی در سال 2020 بسیار مانند پیام رسانی در سال 2013 است.”

مدت کوتاهی قبل از آن, Facebook مشترک برنامه های خود را در راه اندازی خود را مجازی سرویس چت ویدیویی, مسنجر اتاق و امروز آن را در دسترس ساخته شده.

به عنوان مارک زوکربرگ شرکت توضیح می دهد که در اعلام مسنجر اتاق به شما اجازه کاربران میزبان تماس های تصویری رایگان با به 50 نفر به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند بدون محدودیت زمانی با دوستان و خانواده و هر کس دیگری که دعوت شده است یا می شود با ارسال یک لینک به تماس قادر به پیوستن به.

به ویژه در حالی که اتاق نیاز به Facebook یا مسنجر نرم افزار راه اندازی می شود, شرکت اجازه می دهد تا حتی برای غیر Facebook کاربران برای پیوستن به در.

مسنجر اتاق را می توان در هر نقطه بر روی Facebook, شود این خبر در گروه و یا حوادث. همانطور که انتظار کسی که از راه اندازی این اتاق می توانید انتخاب کنید که مجاز به عضویت و همچنین حذف افراد علاوه بر اینکه قادر به قفل اتاق, جلوگیری از بیشتر کند.

همانطور که قبلا ذکر, راه اندازی یک اتاق نیاز به Facebook یا مسنجر نرم افزار. اپل آی فون کاربران می توانید مسنجر از فروشگاه App در اینجا در حالی که کاربران گوشی های هوشمند آندروید می توانید آن را از فروشگاه Google Play در اینجا است.

در اخبار مربوط به یک هفته پیش گوگل اعلام کرد که آن دو برنامه به زودی پشتیبانی تا 32 شرکت کنندگان در تصویری چت دقیقا مطابق با تعداد شرکت کنندگان اپل FaceTime اجازه می دهد تا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im