AT&T معذرت خواهی برای گمراه کردن ایمیل گفتن مشتریان به خرید گوشی های جدید

در اوایل این هفته AT&T ارسال ایمیل به بسیاری از مشتریان و ترغیب آنها به خرید گوشی های جدید در صورتی که می

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
در اوایل این هفته AT&T ارسال ایمیل به بسیاری از مشتریان و ترغیب آنها به خرید گوشی های جدید در صورتی که می خواهید به نگه داشتن با استفاده از آن خدمات شبکه. اگر شما نمی دانید, AT&T قصد دارد به قطع آن شبکه 3G که بدان معنی است که گوشی هایی که از 4G اطلاعات و تماس های صوتی دیگر نمی خواهد کار بر روی AT&T. مشکل این است که AT&T 3G شبکه متوقف نخواهد شد کار حداقل تا فوریه 2022 وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای مردم به سوئیچ به گوشی های دیگر. در حال حاضر ایمیل ارسال شده توسط AT&T به طور کامل تن-ناشنوا و فاقد اطلاعات مهم مانند این واقعیت است که مشتریان باید مقدار زیادی از زمان برای خرید تلفن است که سازگار با حامل شبکه 4G.

به نظر می رسد که AT&T اذعان این واقعیت است که آن ایمیل شد خارج از محدوده و ارائه Gizmodo یک بیانیه عذرخواهی برای مشکلاتی که ممکن است ایجاد می شود.

ما هنوز هم بر این باورند که AT&T باید با استفاده از دیگر ابزارهای در اختیار خود برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد تغییرات آینده. ارسال ایمیل به طوری که در اوایل ترغیب مشتریان به خرید گوشی های جدید تنها می تواند به ایجاد سردرگمی است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب