ماسک صورت نیاز ممکن است مانع از 450.000 coronavirus موارد

یک مطالعه جدید نشان داده است که آمریکا که دستور استفاده از ماسک صورت در عمومی باید شاهد کاهش بیشتر در تعداد co

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
  • یک مطالعه جدید نشان داده است که آمریکا که دستور استفاده از ماسک صورت در عمومی باید شاهد کاهش بیشتر در تعداد coronavirus موارد از کسانی که نمی کنند.
  • با توجه به مطالعه تا 450,000 COVID-19 موارد ممکن است برطرف توسط ماسک صورت استفاده کنید.
  • بسیاری از کشورهای که در آن عفونت در حال حاضر خونتان لازم نیست که هر گونه قوانین در مورد ماسک صورت.

هیچ کس می خواهد برای پوشیدن یک ماسک صورت. آنها ناراحت کننده آنها آن را سخت به نفس آنها به ویژه شیک, و شما ممکن است به طور تصادفی پاره کردن هدفون خود را در حالی که تلاش برای آنها را خاموش. Ok آخرین موضوع فقط ممکن است به من. بدون در نظر گرفتن همه ما می توانید موافقت کنید که ماسک های صورت هستند لذت بخش علاوه بر این به ما کمد اما کوهی از شواهد آن ساخته شده است به طور فزاینده ای روشن است که آنها در حال ساخت یک تفاوت در این بیماری همه گیر.

بر اساس یک مطالعه جدید از امور بهداشت و درمانآمده است که باید مورد نیاز ساکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت باید شاهد کاهش بیشتر در نرخ رشد coronavirus از کسانی که نمی. داشتن بررسی دستور دولت و مجموعه داده های بین 1st آوریل و مه 21, مطالعه تخمین می زنند که بین 230,000 و 450,000 COVID-19 موارد ممکن است جلوگیری در 15 متحده (DC plus) که مورد نیاز مردم را به پوشیدن ماسک.

"مطالعه ما شواهدی را فراهم می کند که کشورهای ایالات متحده الزامی استفاده از ماسک صورت در حال کاهش بیشتر در روزانه COVID-19 نرخ رشد پس از صدور این حکم در مقایسه با ایالات متحده است که نه موضوع حکم" گفت: نویسندگان این مطالعه در یک نتیجه گیری که شما می توانید در اینجا پیدا کنید. "به عنوان کشور در سراسر جهان و ایالات متحده شروع به استراحت اجتماعی فاصله محدودیت و با توجه به احتمال دوم COVID-19 موج در پاییز/زمستان نیاز به استفاده از ماسک صورت در عمومی ممکن است کمک به کاهش COVID-19 گسترش یافته است."

تقریبا هیچ کس می خواهد برای پوشیدن یک ماسک و حتی تعداد کمتری از مردم می خواهند گفت: آنها را به پوشیدن ماسک ، اما با گذشت هر روز بیشتر شواهد مطرح می شود نشان می دهد که عمل ساده پوشش دهان و بینی خود را هنگامی که شما در می توانید یک اثر شدید بر روی نرخ انتقال ویروس.

همچنین, آن را به اندازه کافی به درخواست فقط بخشی از جمعیت را به پوشیدن ماسک. برخی از ایالت ها تا به حال حکم به طور خاص برای کارکنان در تنظیمات که در آن آنها ممکن است در تعامل با مشتریان و یا همکاران در نزدیکی. اما با توجه به مطالعه وجود دارد "هیچ شواهدی از کاهش روزانه COVID-19 نرخ رشد با کارمند-تنها حکم." به منظور برای ماسک صورت برای ایجاد یک تفاوت واقعی هر کس در هیئت مدیره.

اجتماعی فاصله خوب بهداشت و ساخت گیری هوشمند هنوز هم حیاتی برای کاهش گسترش ویروس اما ماسک نیاز به یک اولویت در بیشتر متحده است. در فلوریدا و تگزاس که در آن ميزان عفونت در حال حاضر خونتان وجود دارد در مورد ماسک. فلوریدا پزشکان در حال حاضر اصرار فرماندار ران DeSantis به دستور ماسک صورت. در ضمن در ماه آوریل تگزاس فرماندار گرگ ابوت امضا فرمان اجرایی ممنوعیت دولت های محلی از اعمال جریمه یا مجازات هر کسی که تصمیم به پوشیدن ماسک ، آیا شما باور من اگر من به شما گفت تگزاس گزارش آن بیشترین تعداد از موارد پس از همه گیر مارس آغاز شد دیروز ؟

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن