همه چیز ما هنوز هم نمی دانم در مورد PS5

  • سونی نشان داد طراحی PS5 در روز پنج شنبه اما نمی بحث در مورد قیمت و یا تاریخ عرضه و یا به ما نشان می دهد چگونه این کنسول را در واقع تابع هنگامی که ما آن را روشن کنید.
  • جلوتر از آینده از بازی و رویداد, Sony روشن ساخته است که این امر می تواند یکی از چندین PS5 به روز رسانی های آینده از کنسول راه اندازی این فصل تعطیلات.
  • اگر preorders می خواهید برای باز کردن در هر زمان به زودی, سونی نیاز به ما بگویید بیشتر در مورد PS5.

سونی در نهایت به طرفداران آنچه آنها می خواستند در طول پنج شنبه بعد از ظهر را در آینده از بازی رویداد نشان دادن گیم پلی از ده ها تن از بازی ها خواهد شد که از آمدن به پلی استیشن 5 در طول چند سال آینده. آن را فقط به آنچه که سونی نیاز به انجام به منظور جلب کانون توجه در جهت آن پس از مایکروسافت تحت سلطه سرفصل برای چند ماه اول سال 2020 اما به عنوان هیجان انگیز به عنوان ارائه شد نبود دقیقا جامع تفکیک.

بله ما معرفی شدند به طراحی PS5 (و PS5 نسخه دیجیتال) اما هنوز هم وجود دارد یک تن ما نمی دانیم که در مورد نسل بعدی کنسول های آینده این سقوط. در زیر ما برشمرده پنج مهم ترین جزئیات در مورد PS5 که سونی هنوز برای فاش کردن و ما امیدواریم که که به شنیدن بیشتر در مورد در هفته های آینده.

1. قیمت

مهم ترین جزئیات در مورد PS5 بدون سوال این است که چه مقدار از آن هزینه. PS4 فرار با نسل قبلی برای تعدادی از دلایل است اما $399 نقطه قیمت در مقایسه با قیمت 499 دلار قیمت راه اندازی ایکس باکس یکی در بالای لیست. گزارش ها نشان می دهد که سونی را به مبارزه برای حفظ قیمت زیر $499 این زمان در اطراف, با توجه به هزینه های تولید, اما آن را سخت به تصور کنید که سونی ساخت آن اشتباه ساخته شده با PS3 هرگز دوباره. حداقل نسخه دیجیتال باید حداقل 50 دلار ارزان تر از PS5 با یک درایو دیسک.

2. تاریخ انتشار

سونی خودداری از اینکه مشخص تر از “تعطیلات سال 2020” که اشاره به راه اندازی زمان PS5 اما به دنبال بازگشت PS4 راه اندازی شده در نوامبر 15, 2013 در حالی که PS3 راه اندازی در نوامبر 17th, 2006. اگر سونی به شرح زیر همان فرمول در 2020, PS5 را اولین آن در نوامبر 20, 2020.

3. سازگاری

این بوده است یک موضوع جنجال پس قبل از PS5 بود و حتی نشان داد. مایکروسافت ساخته شده بازی های قدیمی در آن آخرین کنسول یک اولویت در نیمه راه از طریق ایکس باکس یک چرخه عمر در حالی که سونی موفق به اولویت بندی سازگاری برای بیشتر از هفت سال ، مایکروسافت با رویکرد سازگاری بر روی ایکس باکس سری X برای تلفن های موبایل حتی بیشتر چشمگیر است اما سونی شکست خورده است را به اندازه کافی توضیح دهید که چگونه ما مسن تر بازی PS4 در PS5 چگونه بسیاری از بازی ها سازگار خواهد بود در راه اندازی و یا نه وجود خواهد داشت به هیچ وجه به بازی بازی های PS1 و PS2 یا PS3 بازی. همه ما با اطمینان می دانیم این است که یک دسته از 100 بیشتر بازی PS4, بازی قابل پخش خواهند بود در PS5.

4. راه اندازی صف

به عنوان یک فن از بازی های من تحت تاثیر قرار گرفته بود با سونی ارائه در روز پنج شنبه. بسیاری از این عناوین تا به حال شایعه شده است برای ماه اما دیدن آنها در عمل بود که شادی به خصوص در افق غرب ممنوع, Ratchet & Clank: شکاف از هم جداو demon’s Souls بازسازی. اما چند اگر هر یک از بازی های سونی نشان داد این هفته در دسترس خواهد بود در یک روز و یا حتی یک سال. در نظر منحصر به فرد نسل بعدی بازی ها ما می دانیم که مارول مرد عنکبوتی: مایلز مورالس در حال آمدن است به PS5 در این فصل تعطیلات اما این در مورد آن. در عین حال یکی دیگر از دلایل به همین دلیل سازگاری بسیار مهم است.

5. UI و UX

در حالی که ما دریافت خلاصه نگاه اجمالی از آنچه به نظر می رسد که PS5 boot-up روی صفحه نمایش ما هنوز هم نمی دانم چگونه این کنسول در واقع کار می کند و یا آنچه در آن مانند به نظر می رسد پس از شما قدرت آن را در. PS4 UI شد, سرویس, اما نه به خصوص جالب و فروشگاه پلی استیشن یک درد بزرگ در الاغ استفاده کنید. وجود دارد یک دلیل این است که در پایین لیست اما من امیدوار هستم که این تیم می تواند برخی از ارتقاء عمده به UI و UX این نسل است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>