بسیاری از مردم می خواهم به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد بسیاری از موضوعات در زندگی خود را. اخبار معتادان خود را پیدا ریختن بر روی اینترنت و یا روزنامه ها به طور مداوم مایل به ماندن در اتفاقات اطراف آنها را. به ندرت آنها را می خواهید به دیر به حزب وقتی که می آید به یک موضوع جدید و یا حتی یک فن آوری جدید پیش است. داشتن آخرین تکنولوژی می تواند شور و شوق به خصوص اگر شما کسی که احساس ایمنی بسیار مهم است. با جدیدترین دستگاه برای ماشین اسکورت رادار همچنان به زندگی در لبه تکنولوژی است.

امروز در دسترس اسکورت Redline 360c است که آخرین و بزرگترین راننده هشدار سیستم اضافه شده به آن خط شگفت انگیز از آشکارسازهای راداری است. یک آشکارساز رادار زیادی را حس می کند در حالی که شما در حال رانندگی به عنوان شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از تله سرعت و دیگر هشدار که چنین بدون هیچ زحمتی. اما این می رود چند قدم بیشتر با ساخته شده است در ویژگی ها و هشدار زمان واقعی.

این باور نکردنی دوربرد است که دو برابر مدل های قبلی به لطف دو آنتن. این ویژگی انحصاری Redline خفا آنتن طراحی شده است که برای نگه داشتن اتومبیل نامرئی از تشخیص. آن را ترکیبی از یک نرم افزار تعریف شده رادیو معماری و AutoLearn® تکنولوژی به شما بیشتر دقت سراسر فرکانس های بیشتر صرفه جویی در شما احتمالا از اینکه شناسایی شده است. آن می تواند شما را برای تنها $749.95!

شما قادر خواهید بود برای شناسایی که در آن منبع تشخیص است که از در حالی که شما در حال رانندگی به جلو و عقب رادار و ابر مبتنی بر فن آوری ساخته شده است در لینک آن را به یک میلیون سالانه اسکورت زندگی می کنند جمعیت منابع هشدار برای مناطق با تله سرعت و نور قرمز دوربین بیشتر به خود آگاهی است. شما اطلاع داده می شود با این آشکارساز با تشکر در ماشین, نرم افزار و GPS مبتنی بر تهدید نقشه به روز رسانی است که همه می آیند از طریق قابل اتصال به Wi-Fi. Redline 360c چشمگیر پردازنده, Blackfin تراشه DSP برای 25x قدرت پردازش.

رانندگی کشف نشده است ممکن است با TotalShield™ فن آوری است. این شما را با دقت محل در عرض 2.5 متر با ساخته شده است در Telit گیرنده GPS. سرعت حساسیت هوشمند خود را تقویت هشدار دقت است. شاید بهترین بخش در مورد این آشکارساز کاذب هشدار فیلترینگ آن می بالد. این چند لایه سیستم به طور خودکار یاد می گیرد و رد بی ربط هشدار و IVT که برای شناسایی تهدیدات مشروع هستند و کدام یک غلط می باشد.

شما احساس می کنید که تحت پوشش به عنوان زمانی که ممکن است شما را مجبور به اسکورت Redline 360c به عنوان شما می خواهید برش لبه تکنولوژی همراه با یک جامعه از منابع در نوک انگشتان خود را. $749.95 است که قیمت های کوچک به پرداخت برای حفاظت در حالی که شما در حال رانندگی. بنابراین اگر شما به کسی که نیاز دارد در می دانم در حالی که رانندگی خوراک خبری خود را گرسنه ذهن با اسکورت Redline 360c در دسترس در حال حاضر. بازدید اسکورت رادار وب سایت در حال حاضر و محافظت می شود.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

اسکورت Redline 360c

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net