در معرض خطر 'کیسه بیضه ها, قورباغه' دریاچه تیتیکاکا است مشکل جدی

پرو غول قورباغه, همچنین شناخته شده به عنوان "کیسه بیضه ها, قورباغه" به علت چین و چروک پوست است که به طور جدی ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • پرو غول قورباغه, همچنین شناخته شده به عنوان "کیسه بیضه ها, قورباغه" به علت چین و چروک پوست است که به طور جدی به خطر انداخته است.
  • یک شرکت چند ملیتی تلاش است در حال حاضر در دست انجام برای نجات این گونه از مجموع تخریب به عنوان انسان به دام انداختن و گونه های مهاجم را تحت فشار قرار دادند آن را به آستانه.
  • قورباغه زندگی می کند تقریبا به طور انحصاری در دریاچه تیتیکاکا در مرز بولیوی و پرو.

موفقیت یک کمپین برای نجات گونه های در معرض خطر می تواند گاهی اوقات بستگی دارد چگونه جذاب حیوانات واقع شده است. پانداها دلفین ها و ببر ها, یاد, شایان ستایش, موجودات, ساخت آن آسان به طبل پشتیبانی برای صرفه جویی در آنها را. کیسه بیضه ها, قورباغه دریاچه تیتیکاکا از سوی دیگر در حال رفتن به نیاز به یک کمی بیشتر کمک کند.

قورباغه شناخته شده است دانشمندان به عنوان Telmatobius culeusنیست فقط جالب به دلیل نام مستعار. مطمئن شوید که آن را تحت پوشش در برابر از پوست است که آن را غیر معمول ظاهر, اما آن را نیز اتفاق می افتد به بزرگترین کاملا آبزی قورباغه به این معنی که در آن زندگی تمام عمر خود را در آب. آن را نیز به شدت در معرض خطر و نیاز به نجات.

هیچ کس دقیقا نمی داند که چگونه بسیاری از آنها در سمت چپ وحشی اما برآوردها نشان می دهد جمعیت قورباغه ها کاهش یافت, به میزان 80 درصد در دهه از سال 1994 تا 2004. اخیرا یک رویداد غیر قابل توضیح در سال 2016 و کشته شدن حداقل 10 ، 000 از قورباغه ها و دانشمندان نبودند قادر به توضیح آنچه اتفاق افتاده است. محتمل ترین تئوری این است که فاضلاب رواناب نهفته قورباغه' محیط زیست است.

در حال حاضر به عنوان سی ان ان گزارش گسترده تلاش است در حال حاضر در جریان است به نجات قورباغه ها و آن حمایت از دولت بولیوی و پرو. دریاچه تیتیکاکا واقع شده است و در مرز این دو کشور را پوشش می دهد مساحت بیش از 3200 کیلومتر مربع است. که از یک منطقه گسترده به کار با تیم conservations شامل دانشمندان محیط زیست و حتی دامپزشکان همه آنها امیدوارند به قورباغه ها در یک راه بزرگ است.

"در یک برنامه هماهنگ شده دولت بولیوی و پرو با حمایت از برنامه توسعه سازمان ملل متحد (سازمان ملل) و تامین مالی تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) تشکیل یک مرزی تیم برای حفاظت از محیط زیست و آگاهی از سمبل تیتیکاکا غول پیکر رعنا با چشم انداز است که این گونه خواهد شد که در دراز مدت آینده" بولیوی موزه تاریخ طبیعی اعلام کرد در Facebook post.

به عنوان دریاچه اولیه زیستگاه قورباغه خیلی از حفاظت از محیط زیست تلاش خواهد شد تمرکز بر بررسی جمعیت درون دریاچه و تعیین عوامل محیطی ممکن است تأثیر توانایی خود را به نژاد و زنده به بلوغ. محققان در حال حاضر می دانیم که به دام انداختن از قورباغه ها برای مواد غذایی نهفته است خود تعداد جمعیت و تهاجمی گونه ماهی نیز نشان داده شده است برای تغذیه قورباغه ها زمانی که آنها هنوز هم فقط کوچک tadpoles.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب