ایلان ماسک فکر می کند stay-at-home سفارشات صرفه جویی در زندگی مردم به نحوی 'فاشیستی'

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شده است و سازگار منتقد ما پاسخ به کروناویروس همه گیر تماس با وحشت بیش ویروس "گنگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 اردیبهشت 1399
  • مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شده است و سازگار منتقد ما پاسخ به کروناویروس همه گیر تماس با وحشت بیش ویروس "گنگ" در ماه گذشته و نه چیزی است که مردم باید بیش از حد نگران در مورد حق در حال حاضر.
  • در طول تسلا آخرین سه ماهه درآمد تماس شنبه مشک رفت و به یک اشاره بیهوده گویی در برابر پناهگاه در محل سفارشات حتی لعن یک زمان و یا دو به نقطه خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خوب است که تشدید بسیار به سرعت.

تسلا درآمد تماس در روز چهارشنبه آغاز شده با استاندارد مختصر و مفید الکتریکی خودروساز آخرین عملکرد متفرقه و اصول بیش از گذشته 90 روز. و سپس همه ناگهانی به نظر می رسید مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk رفت کامل در MAGA پس از ارائه به تحلیلگران بود کمی بیشتر از نیمه راه رسید با عجول و بی پروا میلیاردر رجزخوانی و حتی لعن به یک زن و شوهر از نقاط در پاسخ به قرنطينه و پناهگاه در محل سفارشات در سراسر کشور به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سفارشات او اضافه کرد که باعث نگرانی قابل توجهی در تسلا که مشک گفت: تولید "اکثریت قریب به اتفاق ما ماشین" در منطقه خلیج — که در آن یک مادر اقامت در خانه سفارش فقط تمدید از طریق بسیاری از ماه آینده.

"گسترش پناهگاه در محل و یا رک و پوست کنده من می خواهم آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود را در برابر تمام حقوق اساسی — به نظر من — و پاک کردن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه نیست چرا مردم به امریکا و یا ساخته شده در این کشور ... چه فاک؟" ("ببخشید" او افزود: به عنوان یک کنار.) "آن را باعث آسیب بزرگ نه فقط برای تسلا اما برای بسیاری از شرکت ها. و در حالی که تسلا را آب و طوفان وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک (که) نمی خواهد. و همه مردم ... همه چیز مردم کار کرده و تمام زندگی خود را در حال تخریب در زمان واقعی است."

این سرنوشت ما باید اضافه آمد پس از مدیر عامل پست شده بسیار Trumpian صدور به خود همیشه چابک حساب توییتر اواخر سه شنبه و در پاسخ به این توییت مقدمه طولانی و به ظاهر بی مطالعه بیهوده گویی او در طول برقی خودروساز آخرین درآمد سه ماهه تماس بگیرید.

Popstar Ariana Grande مادر Joan Grande بود در میان کسانی که شروع به پریدن کرد به نزاع در پاسخ به مشک را صدای جیر جیر در تماس تلفنی با "غیر مسئولانه" و "بسیار هوشمند" —

همانطور که ما در گزارش مشک شده است و سازگار منتقد ما پاسخ به کروناویروس بحران تقریبا از زمان آغاز آن با مدیر عامل tweeting در ماه مارس که "coronavirus وحشت گنگ" و سپس دو برابر پایین است که پس از طراحی آتش به دلیل صدای جیر جیر. در یک یادداشت به کارگران در شرکت SpaceX او اعلام کرد که coronavirus حتی رتبه در لیست بالا 100 چیزهایی که ما باید نگران در ایالات متحده در حال حاضر.

همانطور که از یکشنبه شب با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 1 میلیون نفر از این ویروس تایید شده است در ما وجود داشته است و تقریبا 61,000 مرگ و میر. که بیشتر در آمریکا زندگی می کند از دست داده بودند در طول جنگ ویتنام.

بی Elon بازگشت به توییتر پس از تسلا تماس چهارشنبه تویت کردن این نمودار:

در یک نقطه در طول تسلا یک پرسشنامه آورده سابق اینتل مدیر عامل اندی گروو را ماکسیم در مورد شرکت های بزرگ در حال بهبود با بحران, و چگونه است, زمان coronavirus بحران احتمالا بهبود تسلا? مشک اذعان کرد که در این لحظه در زمان مجبور است این شرکت به کارآمد تر و به فکر می کنم در مورد آن باورهای اصلی و "آنچه ما می خواهیم انجام دهیم." و سپس اخراج او به بالا و دوباره.

"این زمان به فکر کردن در مورد آینده" مشک گفت: نسبت به پایان تماس قبل از بازگشت به کروناویروس مربوط به پناهگاه در محل سفارشات. "و همچنین به سوال — آیا این حق را به تجاوز بر مردم حقوق به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ من فکر می کنم مردم تو بود بسیار عصبانی در این مورد. و بسیار عصبانی هستند. اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که بزرگ ... اما می گویند آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها را انجام دهید — این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک. این آزادی نیست.

"به مردم بازگشت خود را goddamn آزادی است."

که در آن نقطه من شمارش حدود شش ثانیه کامل سکوت از تمامی شرکت کنندگان در تماس بود که در نهایت شکسته با: "بیایید رفتن به سوال بعدی لطفا."

منبع تصویر: سوزان والش/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن