Elon Musk هل SpaceX کارکنان به تمرکز بر روی کشتی فضایی

ایلان ماسک می خواهد SpaceX را کشتی فضایی به اولویت بالا در حال حرکت رو به جلو با توجه به یک ایمیل به دست آمده

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
  • ایلان ماسک می خواهد SpaceX را کشتی فضایی به اولویت بالا در حال حرکت رو به جلو با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC.
  • کشتی فضایی SpaceX را در نسل بعدی موشک پلت فرم طراحی شده برای حمل انسان به کرات دیگر از جمله مریخ است.
  • مشک می گوید که در نسخه های آینده از کشتی فضایی خواهد بود قادر به سفر بین ستاره ای.

SpaceX تا به حال فوق العاده شلوغ سال است. در این میان بهداشت جهانی بحران SpaceX توانسته است گام های بزرگ در آن کار برای ناسا و در ادامه یک برنامه منظم از راه اندازی به استقرار آن Starlink ارتباطات ماهواره. در حال حاضر که خدمه اژدها ساخته شده است آن را به ایستگاه فضایی بین المللی در crewed پرواز, SpaceX, رئیس, Elon Musk می خواهد این شرکت برای تغییر توجه بیشتر به آن بزرگترین پروژه: در حال انجام.

کشتی فضایی SpaceX را در نسل بعدی سفینه فضایی که این شرکت امیدوار است یک روز سر به دنیای جدید مانند مریخ است. در نهایت مشک می گوید نسخه های آینده از کشتی فضایی خواهد بود قادر به سفر به دیگر سیستم های سیاره ای. البته قبل از آن اتفاق می افتد به آن نیاز دارد برای به دست آوردن زمین.

SpaceX ندارد هر نوع بتن زمانبندی برای زمانی که هر نسخه از آن کشتی فضایی آغاز خواهد شد و سفر به فضا. در حال حاضر این کار با نمونه های اولیه این فضاپیما و تست موتور و دیگر تجهیزات که در نهایت پیدا کردن راه خود را به وسیله نقلیه.

فقط یک زن و شوهر هفته پیش مدت کوتاهی قبل از خدمه اژدها ساخته شده موفق crewed پرتاب به ایستگاه فضایی برای اولین بار یک کشتی فضایی نمونه اولیه به نام SN4 منفجر در آزمون پد طول استاتیک تست آتش. در طول استاتیک, آتش, آزمون, فضاپیما موتور در حال اخراج کردن و SpaceX مهندسین و دانشمندان جمع آوری داده های عملکرد خود را کنید و سعی کنید به نقطه هر ممکن. معلوم نیست دقیقا چه چیزی را اشتباه رفت اما نمونه منفجر شد با نیروی کافی وجود دارد که به نظر می رسید چیزی در سمت چپ آن است.

مشک نشده صحبت در مورد این حادثه در عمق اما ارائه یک نظر به مهر. "متاسفانه آنچه که ما فکر رفتن به یک جزئی تست سریع قطع به پایان رسید تا بودن یک مشکل بزرگ" مشک گفت. نیست که به ما بگویید که در مورد آنچه اتفاق افتاده است اما این اولین بار نیست که یک کشتی فضایی نمونه اولیه ملاقات نابهنگام پایان.

در ماه آوریل این کشتی فضایی نمونه اولیه SN3 مچاله شدن به یک پشته از twisted metal در طول تست فشار. این یک مجموع از دست دادن اما SpaceX به سرعت بازگشت با SN4. در نهایت یکی از این نمونه های اولیه در حرکت خواهد به پرواز واقعی آزمونهای, اما هنوز هم می تواند بسیاری از ماه دور.

اولین کشتی فضایی نامزد به تصویب همه SpaceX را تست و آزمایش تلاش خواهد کرد از یک پرواز کوتاه به نام "هاپ." در طول این آزمون سفینه نمی خواهد سفر بالا به اندازه کافی به آن را به فضا, اما آن را ارائه SpaceX با یک ثروت از اطلاعات است که با آن به توسعه بیشتر کشتی فضایی. با مشک اصرار SpaceX کارکنان به تمرکز بر روی کشتی فضایی شاید ما آن را ببینید پرواز را هر چه زودتر به جای بعد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن