ساختگی واحد نشان می دهد سه حالت مختلف 5G اپل, آیفون, 12 اندازه صفحه نمایش

هنگامی که شما فکر می کنید از آی فون اپل dummies شما فکر می کنم از Sonny Dickson. استرالیا پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک نوجوان در سال 2013 به اشتراک گذاری تصاویر از آیفون 5s و آیفون 5c مسخره کردن واحد و گذشت همراه اطلاعات قابل اعتماد از. امروز Dickson توییتی اولین ساختگی مدل های سه آیفون 12 اندازه صفحه نمایش (5.4-اینچ, 6.1 اینچ و 6.7 اینچ). البته ما هنوز هم انتظار می رود اپل به راه اندازی چهار 5G گوشی در ماه سپتامبر از جمله آیفون, 12, آیفون, 12 Plus آیفون 12 نرم افزار و آیفون 12 Pro Max. ما چهار گوشی از سه اندازه صفحه نمایش از آنجا که آی فون 12 Plus و iPhone 12 طرفدار هر دو 6.1 اینچ نمایش می دهد. تفاوت بین این دو احتمالا دوربین تنظیم و شاید بزرگتر باتری و حافظه بیشتر و بهتر عمر باتری در آی فون Pro 12.

Dickson, آیفون, 12 dummies تایید رجعت طراحی برای آی فون سری 12

این کتاب نشان دادن طرف تخت که جدید اپل بنا به گزارش ورزش دادن 2020 مدل های بازگشتی نگاه که شبیه آی فون 4. با لبه-به-لبه صفحه نمایش و شکاف ، آیفون 12 خط را بالاتر صفحه نمایش به بدن نسبت به آیفون 4 به آینده گوشی های sleeker و نگاه مدرن تر. ما باید اشاره کنم که Dickson خودش نیست 100% مطمئن در مورد دوربین عقب و اندازه و نگاه شکاف است اما اعتماد به نفس در مورد شاسی ساختگی مدل

هر چهار گوشی باید مجهز به 5nm A14 Bionic چیپ ست با 15 میلیارد ترانزیستور در هر تراشه. این A13 مصنوعی جزء در حال حاضر مورد استفاده توسط اپل بر روی آی فون 11 سری تولید شده توسط TSMC استفاده از آن 7nm روند و شامل 8.5 میلیارد ترانزیستور است. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد هستند. دو مدل نرم افزار باید قابلیت ارتقاء صفحه نمایش با 120 هرتز سرعت رفرش. این به این معنی است که صفحه نمایش به روز رسانی خواهد شد از 120 بار در ثانیه ارائه پیمایش نرم و صاف و پیشرفته تصویری بازی انیمیشن.

نرم افزار مدل نیز اعتقاد به آمدن با 50% بیشتر حافظه (6GB از LPDDR5 RAM) از استاندارد گوشی و برای اولین بار پیکربندی اولیه از آی فون شامل 128 GB از ذخیره سازی. شایعات مربوط به دوربین عقب اند بی قراری با برخی از tipsters خواستار گنجاندن زمان پرواز بر اساس LiDAR سنسور عمق در تمام چهار گوشی. دیگران نقطه به نقطه به تازگی به بیرون درز CAD تصویر ثابت کند که تنها آیفون 12 Pro Max ارائه خواهد شد اضافی سنسور. معرفی شده در سال 2020 iPad Pro قرص های LiDAR سنسور محاسبه زمان آن طول می کشد برای یک پرتو مادون قرمز به گزاف گویی کردن موضوع و بازگشت به سنسور. مسلح با این اطلاعات این سنسور می تواند کاربران ارائه پیشرفته AR قابلیت ها و بهبود بوکه تار بر روی عکس های خود.

جدید اپل ظاهرا از ویژگی های Qualcomm Snapdragon X60 5G مودم; تراشه پشتیبانی از هر دو sub-6GHz و mmWave 5G سیگنال. برخی از تحلیلگران بر این باورند که تنها مدل نرم افزار را با کار سریع تر 5G mmWave سیگنال. این به این معنی است که T-مشترکین تلفن همراه که می خواهند یک 5G آیفون در این سال ممکن است محدود به خرید پایین تر از قیمت مدل استاندارد. چرا که تنها یک بخش کوچک از T-موبایل 5G شبکه است که با استفاده از mmWave طیف در این زمان. و تنها بخش کوچکی از کشور می توانید با استفاده از ورایزون 5G شبکه در حال حاضر است. در حالی که همیشه وجود خواهد داشت که مصرف کنندگان را به خود جدیدترین و بهترین مدل های آی فون و سریع تر 5G سرعت قابل توجه هستند و نه بیش از حد بسیاری از کاربران آیفون 5G خواهد این فرصت را به دانلود یک ویدئو در یک چشم بر هم زدن این سال است.

ترکیبی از 5G و ارتقاء 120 هرتز سرعت رفرش مطمئن است به یک باتری قاتل. اپل بنا به گزارش پیاده روی باتری ظرفیت در سال 2020 اپل با آیفون 12 Pro Max شایعه به ورزش یک باتری 4400mAh. خواهد بود که یک 10.8% افزایش بیش از باتری در آی فون 11 Pro Max; دومی در حال حاضر خوشحال کاربران با آن طول عمر قابل توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>