دو صفحه نمایش برای LG مخملی 5G است و احتمالا در آثار

فقط دیروز ال جی منتشر شد, اولین ویدئو تبلیغاتی رسمی برای آینده LG مخملی, اولین تلفن به ویژگی های شرکت نونما ز

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 اردیبهشت 1399
فقط دیروز ال جی منتشر شد, اولین ویدئو تبلیغاتی رسمی برای آینده LG مخملی, اولین تلفن به ویژگی های شرکت نونما زبان طراحی و نام تجاری نامگذاری است. با وجود این شروع تازه آن را نشان دهنده جدید, نشت نشان می دهد که این گوشی ممکن است با یک آشنا LG idiosyncrasy. با توجه به وب سایت رسمی کره ای NRRA که تنظیم الکترونیکی بی سیم دستگاه های ال جی موفق به دریافت گواهینامه برای یک دستگاه رفتن با نام مدل LM-G905N است که به عنوان یک پوشش روی صفحه نمایش برای گوشی های موبایل.

شماره مدل کاملا شبیه به مخمل خود شایعه شماره مدل LM-G900N بنابراین منطقی است که فرض کنیم که این دستگاه جدید ممکن است یک مورد لوازم جانبی برای جدیدترین LG Dual صفحه نمایش. شروع با سال گذشته G8x و V50 ال جی با صفحه نمایش دوگانه مورد به سرعت تبدیل به یک عامل اصلی برای شرکت تلفن همراه.

البته گواهینامه خود نمی ارائه هر گونه امکانات و یا حتی تایید مورد آن دقیق هویت اما به نظر می رسد به احتمال زیاد بر اساس مدارک موجود است. و با توجه به شرکت آخرین تغییر در فلسفه طراحی آن ممکن است ویژگی های یک sleeker طراحی به عنوان یک تغییر خوشایند از حجیم مورد طرح های گذشته امیدوارم.

LG مخملی خود را اسیر توجه بسیاری با آن ویدئو تبلیغاتی دیروز منتشر شد. از ویژگی های این گوشی منحنی با طراحی جدید Raindrop دوربین طراحی و مخملی لمسی شیشه ای برگشت. در داخل این گوشی تایید شده است به خانه Snapdragon 765 SoC با ساخته شده است در 5G به صورت محترمانه عملکرد سریع.

در جلو از ویژگی های این گوشی فوق العاده نازک ناهنجاری و یک شکاف کوچک فریم آن 21:9 صفحه نمایش و همچنین به عنوان کلاسیک جک هدفون 3.5 mm. این گوشی نیز به مجموعه خیره با چهار براق پس از اتمام از جمله چشم نواز زمرد و صورتی-نارنجی رنگ و رنگین کمانی سفید گزینه بیش از حد.

تاریخ انتشار دقیق آن برای گوشی و متهمان به صفحه نمایش دوم در حال ناشناخته به عنوان قیمت گذاری است اما LG مخملی است که انتظار می رود به تضعیف بیشتر flagships با قیمت های پایین و نزدیک به بخش میانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن