Dropbox نورد کشت از ویژگی های جدید از جمله تیره حالت

Dropbox به است آوردن تلفن همراه خود را برنامه به روز با اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید است

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
Dropbox به است آوردن تلفن همراه خود را برنامه به روز با اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید است که در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به تمام کاربران اندروید و iOS. اول ما باید یک جدید dark حالت است که باید نه تنها به کاهش فشار چشم اما همچنین کاهش مصرف باتری در حالی که فعال است.حرکت نزولی این است که این حالت تنها در دسترس کاربران سیستم عامل iOS در حال حاضر اگر چه Dropbox وعده داده شده به آن را برای کاربران اندروید بیش از چند ماه آینده پس از قطع در آن وجود دارد اگر شما با استفاده از یک تلفن آندروید.

بعد ما به اصطلاح موبایل اسکنر است که آیا چیزی به نام می گوید: آن اجازه می دهد تا شما را اسکن اسناد بر روی بروید. Dropbox اسکن شده یک ویژگی است که تنها در دسترس در دسکتاپ و اما آخرین به روز رسانی به ارمغان می آورد آن را به دستگاه های iOS بیش از حد. با Dropbox اسکن کاربران iOS قادر خواهید بود برای اسکن اسناد فیزیکی, عکس, یادداشت ها و بیشتر بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها خود را از یک پایه به علاوه یا حساب حرفه ای.

Dropbox انتقال است یکی دیگر از ویژگی های جدید برای کاربران تلفن همراه است که اجازه می دهد تا آنها را به ارسال فایل های بزرگ به هر کسی تا 100 مگابایت به صورت رایگان و تا 100GB در Dropbox به برنامه های پرداخت برای هر انتقال است. این مهم است به یاد داشته باشید که تمام فایل های شما می خواهید برای انتقال نیازی به حساب Dropbox خود را. در حال حاضر Dropbox انتقال است که تنها در دسترس برای کاربران حرفه ای در iOS, اما از آن خواهد شد در دسترس برای تمام کاربران تلفن همراه بعد از این سال.

همراه با انتقال Dropbox به اضافه تصویر تابع جستجو برای کمک به کاربران پیدا کردن عکس ها و فایل های Gif آسان تر و سریع تر است. نگه داشتن در ذهن است که تصویر جدید از ویژگی های جستجو در دسترس است تنها به Dropbox حرفه ای و حساب کسب و کار بر روی آندروید و iOS دستگاه.

در نهایت ما باید دو ویژگی مهم در آینده به همراه: Dropbox کلمه عبور و Dropbox به طاق. سابق به شما امکان ذخیره کلمات عبور شما را در یک مکان امن در حالی که دومی می افزاید: یک لایه اضافی امنیتی با استفاده از یک پین برای دسترسی امن. Dropbox کلمه عبور در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان به تمام کاربران اندروید و iOS در حالی که بیشتر کاربران خواهد شد طاق ویژگی در ماه اوت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب