دکتر Fauci می خواهد شما را به پوشیدن چیزی دیگری صورت خود را با ماسک

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شده است یکی از بالاترین مشخصات صدای اقتدار اصرار همه آمریکایی ها به پو

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شده است یکی از بالاترین مشخصات صدای اقتدار اصرار همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک زمانی که آنها سرمایه گذاری خارج از پوشش صورت که به عنوان یکی از تنها ابزار ما برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.
  • او لزوما فکر می کنم شما باید به جلوگیری از وجود دارد. اگر شما می توانید دکتر Fauci فکر می کند ما نیز باید چشم بپوشید و پوشش مانند گوگل یا عینک که در آن ممکن است.
  • در حال حاضر آنها این نوع از چیزی که است که تنها برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران را تشویق به پوشیدن. اما Fauci فکر می کند وجود دارد "ممکن است" زمان آن رسیده که که توصیه گسترده تر است.

این دور به کروناویروس همه گیر همه می دانند در حال حاضر — این که آیا شما موافق با این راهنمایی یا نه. پوشیدن ماسک به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. این به اندازه کافی ساده و در ازای هر نوع ملی ماسک دستور ... خوب ما به هر حال درست است ؟ بیشتر از هر خرده فروش شما می توانید از فکر می کنم همراه با رستوران و هوایی و در حال حاضر بیشتر نیاز خود را از مهمانان و مشتریان به پوشیدن ماسک صورت در تمام زمانها. هنوز هم ما احتمالا لازم نیست به یاد کسی که این توصیه عمل را دقیقا نمی ملاقات با پذیرش جهانی در طول بیماری همه گیر. غیرعقلانی تلخ anti-چهره maskers نگه داشتن رفتن ویروسی برای امتناع خود را به پوشیدن پوشش صورت. در امتداد این خطوط در طول چند هفته یا بیشتر خطوط هوایی دلتا قرار داده است بیش از 100 نفر در یک نوع داخلی لیست پرواز ممنوع بر امتناع خود را به دنبال دستورالعمل در این هواپیما به پوشیدن ماسک صورت.

بنابراین ما به سختی به اندازه کافی به عنوان یک ملت در حال حاضر زمانی که آن را می آید به پوشیدن ماسک صورت برای حفظ خودمان از پاشش ویروس ما در همه جا و به فضای شخصی از مردم ما تماس با. اما کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci ... اجازه دهید فقط می گویند اگر او تا به حال راه خود را از همه ما خواهد بود با پوشیدن چیزی دیگریهم در علاوه بر این به ما ماسک صورت, هنگامی که ما را ترک خانه های ما.

دکتر Fauci, که همچنین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک Instagram گفتگوی زنده شنبه شب که "اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید از آن استفاده کنید."

این چیزی است که در حال حاضر شامل ذهن شما در هدایت ما در حال حاضر از سازمان ها مانند CDC. CDC برای مثال تنها می گوید: کارکنان بهداشتی باید از اضافه کردن این لایه اضافی از حفاظت "در مناطق با وزش قابل توجهی به جامعه انتقال است."

این آمد در طول Fauci گفتگو با جنیفر اشتون ارشد پزشکی خبرنگار ABC اخبار و Good Morning America. او در یک نقطه که آیا او فکر می کردم چشم پوشش برخی از مرتب کردن بر اساس مانند عینک در نهایت می تواند تبدیل به بخشی از رسمی توصیه های بیش از حد. آنها "ممکن است" Fauci اذعان کرد: "اگر شما واقعا می خواهید حفاظت کامل از سطوح مخاطی." چشم ها پوشانده اند "نه جهانی توصیه می شود" او ادامه داد: "اما اگر شما واقعا می خواهید به طور کامل, شما احتمالا باید از آن استفاده کنید اگر شما می توانید."

این قطعا تماس به ذهن برخی از ما زودتر coronavirus پوشش از جمله برخی از یافته ها نشان می دهد که کروناویروس در واقع می تواند زندگی می کنند در چشم برای چند روز. هنوز نه بیش از حد هیجان زده برای دیدن این مبارزه است که می امدن اگر چشم پوشش در نهایت تبدیل شدن به بخشی از این معادله به عنوان یک مکمل به صورت ماسک.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن