دکتر Fauci فقط ساخته شده که نگاه بدتر از آن در حال حاضر انجام

  • دکتر آنتونی در حال حاضر وزن در سازمان بهداشت جهانی coronavirus به روز رسانی از دوشنبه طی آن یکی که مقام گفت که بدون علامت گسترش ویروس است “بسیار نادر است.”
  • که نادرست با توجه به Fauci.
  • این می آید به عنوان آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تقریبا 7.3 میلیون مورد از این ویروس در حال حاضر شناخته شده در سراسر جهان است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی ارائه coronavirus به روز رسانی که لگد کردن طوفان و برانگیخته سوالات بیشتر از پاسخ وادار سلامت بدن به راه رفتن در آن اظهارات روز بعد — و در نهایت واقعا نمی پاکسازی بیشتر از هر چیزی در همه. در مختصر آن بود که سخن گفتن از دکتر ماریا ون Kerkhove که سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد توضیح داد که به اصطلاح بدون علامت گسترش coronavirus به نظر نمی رسد راه اصلی آن منتقل شده است — که آنچه که باعث داد و بیداد. چرا ؟ خوب برخی از افراد بلافاصله حساب اگر ما در واقع نمی باید به نگرانی در مورد افراد مبتلا به کروناویروس که به نظر می رسد خوب است اما می تواند از گسترش این ویروس به هر حال آنچه که بود با تمام مستندات?

در جریان زندگی روز بعد دکتر Kerkhove در راه برگشت به نظر او در راه است که واقعا بسیار رمزگشایی به من با او ظاهری به توضیح است که زمانی که او گفت: بدون علامت گسترش ویروس است “بسیار نادر” است که این بدان معنا نیست که آنچه ما را به عهده گرفت او به معنای. “من در پاسخ به یک سوال در کنفرانس مطبوعاتی,” او گفت: هر CNBC. “من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن. من فقط تلاش برای بیان آنچه که ما می دانیم و در که من با استفاده از عبارت “بسیار نادر” و من فکر می کنم که این یک سوء تفاهم به دولت است که بدون علامت انتقال در سطح جهان بسیار نادر است. من با اشاره به یک زیر مجموعه کوچک از مطالعات.” در ضمن اگر به عنوان نشانه, Dr. Anthony Fauci است به همین ترتیب وزن با ارزیابی خود را از این سخنان از شنبه گفت: در طول یک ظاهر جدید در الفبای Good Morning America که بود که “درست نیست” در مورد بدون علامت گسترش یافته است.

“در واقع شواهد ما داده اند, درصد از مردم است که در حدود 25% (به) 45% از کلیت افراد آلوده به احتمال زیاد بدون علائم” Fauci گفت: در GMA. “و ما می دانیم که از مطالعات اپیدمیولوژیک که آنها می تواند انتقال به کسی که مثلا حتی زمانی که آنها بدون علائم است.”

این یکی از چندین وارونه و یا توضیحات را که تا به حال به موضوع از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. در ابتدا برای مثال در فکر این بود که ما نمی باید به نگرانی در مورد انسان به انسان گسترش این ویروس که ماسک نمی تواند موثر در محدود کردن گسترش آن — دو بیت از تفکر است که نه در همه نگه دارید تا بیش از مدت طولانی.

Fauci نظرات یک روز پس از دکتر — که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — توصیف بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “بدترین کابوس” به زندگی می آیند. و این احتمال وجود خواهد داشت “چند برندگان” در مسابقه جهانی دارویی اشخاص به توسعه موفقیت آمیز واکسن برای کمک به بشریت قرار داده و این بیماری همه گیر در پشت سر ما. پس خدا را شکر که حداقل.

منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>