دکتر Fauci آتش در میان اتهامات او و سنن و پاسخ به coronavirus

Dr. Anthony Fauci به تازگی در دفاع از خود در میان شکایات که او و سنن و coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 مرداد 1399
  • Dr. Anthony Fauci به تازگی در دفاع از خود در میان شکایات که او و سنن و coronavirus بیماری همه گیر.
  • رئیس جمهور تهمت به تازگی اظهار تاسف کرد که Fauci بالاتر تصویب امتیاز.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پیشنهاد کرده اند که Fauci را coronavirus پاسخ استراتژی شده است ناقص.

به دلایلی که هنوز هم همین حس بسیار این شیوه ای که در مردم مشاهده coronavirus تبدیل به چیزی گرم و تفرقه مسئله سیاسی است. بنابراین در حالی که آن را به وضوح خواهد بود مفید برای افرادی که در ایالات متحده به گرد هم می آیند و در همان صفحه که آن را می آید به مبارزه با coronavirus که چگونه همه چیز را بیش از چند ماه گذشته.

بخشی از مشکل این است که بسیاری از رهبران کشورمان حتی نمی توانید در همان صفحه که آن را می آید به کوروناویروس. مورد در نقطه: رئیس جمهور تهمت و دکتر Anthony Fauci اند ظاهر شده است در تقابل برای هفته ها در پایان در پاسخ به این کشور coronavirus پاسخ. تنش بین این دو به یک سطح جدید از پوچی به تازگی هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن تاسف این واقعیت است که Fauci بالاتر تصویب امتیاز از او می کند. حتی قبل از آن تهمت را در مناسبت معتقدان COVID-19 نظریه ها و توزیع, مشاوره بود که مقابله به چه Fauci بود گفت:.

"جالب است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "او بسیار خوب تصویب امتیاز. و من می خواهم که آن را خوب به خاطر یاد او کار را برای این دولت. او کار با ما. ما می تواند بدست افراد دیگر است. ما می تواند بدست کسی دیگر. آن را نمی باید به دکتر Fauci."

"و برای اکثر ما انجام داده ایم آنچه که او و دیگران — و دکتر Birx و دیگران داشته باشند توصیه می شود" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "و او این محبوبیت بالا در رتبه بندی. پس چرا من باید بالا تایید رتبه با توجه به حذف. ما باید آن بسیار بالا است."

بیشتر چه تهمت طی چند روز گذشته است را بازتوییت کرد توییتهایی است که حمله به Fauci را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پیشنهاد کرد که Fauci شده گمراه کننده در مورد شدت COVID-19. همچنین وجود داشته است اتهاماتی که برگ برنده دولت در تلاش است برای حفظ Fauci از انظار عمومی در هفته های اخیر.

اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در مصاحبه با شرط Fauci به شدت در دفاع از خود از دست زدن به این بیماری همه گیر.

"من شده اند اشتباه دوره" Fauci گفت: در این هفته. "من و من خوشحال به رفتن را از طریق هر یک از آن. چه می شود از دست رفته در این ترکیب است که هنگامی که شما در حال تحول و وضعیت مانند این شیوع آن است که با نام تجاری جدید باکره قلمرو ناشناخته آب. و هنگامی که شما در حال خرید و فروش در عرصه علم شما جمع آوری داده ها و اطلاعات به حدی است که آن را در دسترس برای شما."

Fauci کامل مصاحبه با مارک لمانت تپه را می توان در زیر مشاهده:

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب