دکتر Fauci تماس coronavirus خود را "بدترین کابوس" اما در اینجا به همین دلیل او را امیدوار

دکتر آنتونی در یک مصاحبه جدید توصیف COVID-19 همه گیر خود را به عنوان "بدترین کابوس" به زندگی می آیند اما او می

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
  • دکتر آنتونی در یک مصاحبه جدید توصیف COVID-19 همه گیر خود را به عنوان "بدترین کابوس" به زندگی می آیند اما او می افزاید که وجود دارد امیدواریم در افق به لطف پیشرفت در coronavirus واکسن.
  • او همچنین توضیح می دهد که چرا همه تمرکز در حال حاضر لزوما تبدیل به چگونه برای باز کردن جهان به بالا و دوباره با خیال راحت.
  • همانطور که از شنبه شب کمی بیش از 1.9 میلیون coronavirus عفونت های شناسایی شده اند به تاریخ در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در یک روز زمانی که تعداد زیادی از عفونت کروناویروس در آمریکا و رشد شاخص و نزدیک به 2 میلیون, با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز مورد علاقه همه coronavirus فالگیر, Dr. Anthony Fauci, شنبه برای یک مصاحبه جدید که در آن او هر دو نوع از من وحشت زده از نو — اما همچنین ارائه یک بیت خوب از امید, با تشکر برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات به روز در مورد کوروناویروس واکسن که در این نسخهها کار میکند در سراسر جهان است.

در مصاحبه با بیوگرافی دیجیتال مجازی بهداشت و درمان-مراقبت از کنفرانس که پخش سه شنبه هر CNBC, Fauci — که همچنین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — توصیف COVID-19 ویروس و همه گیر که در گرفت در اطراف آن به عنوان "بدترین کابوس است." این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که "در یک دوره اگر شما فقط فکر می کنم در مورد آن در یک دوره چهار ماه آن را ویران کرده است جهان است."

ادامه Fauci: "که میلیون ها و میلیون ها نفر از عفونت در سراسر جهان است. و آن را بیش از است. و آن را تغلیظ شده در یک بسیار کوچک بازه زمانی. شما می دانید که برای اولین بار متوجه در پایان ماه دسامبر آمار چین در ماه ژانویه رسید بقیه جهان و فوریه, مارس, آوریل, مه, اوایل ماه ژوئن است."

برای من به شنیدن یکی از sanest صدای دلیلی که همه به طور مداوم در به در طول این بحران این خود را "بدترین کابوس" است که نوع از چیزی که به شما می دهد مکث و باعث می شود شما تعجب می کنم که آیا شما به نگرانی در مورد این که شما نیاز به. با این حال دکتر خوب طبع همه است که با برخی از به روز رسانی اخبار در مورد که در آن همه چیز ایستاده در coronavirus واکسن توسعه ،

برای مثال Fauci — چه کسی می گوید که او "بسیار heartened" توسط صنعت داروسازی است که "قدم تا بشقاب" اعلام کرد یک یقین است که وجود دارد خواهد بود در واقع بیش از یک برنده هنگامی که می آید به موفق به شناسایی یک واکسن. و صحبت از واکسن سازمان بهداشت جهانی گفت که بیش از 124 در حال توسعه هستند که از تاریخ 2 ژوئن.

در یک مصاحبه جداگانه نیز پخش در روز سه شنبه, در ضمن Fauci باز در همین نظرات همراه با موضوعات دیگر (مانند سازمان بهداشت جهانی را کثیف تفسیر دیروز در مورد بدون علامت گسترش coronavirus یا فقدان آن است. Fauci به نظر می رسد به توافق برسند با این که در کلیپ زیر توضیح داد که افراد آلوده بدون علامت نیست اصلی "راننده" از گسترش coronavirus).

"ما هرگز در یک وضعیت که تا کنون در تاریخ, که در آن ما تا به حال به اصل تعطیل سیاره" Fauci رفت بگم در مورد سابقه مستندات. "منظورم این است که اگر شما نگاه در جهان و بیش از 200-به علاوه کشورهایی که مبتلا شده و تقریبا همه آنها تا به حال که با خاموش کردن. که بی سابقه است در حال حاضر."

کم کم هر چند او ادامه داد که همه چیز در حال تغییر — "همانطور که ما در ماه مارس به جلو به برخی از مرتب کردن بر اساس از عادی و بازگشایی نه تنها کشور ما بلکه در سایر نقاط جهان است."

منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن