همین حالا بوز واقعی بی سیم از earbuds در حالی که آنها در آمازون در پایین ترین قیمت همیشه

اگر شما در مواظب برای یک جفت جدید از Bose هدفون آمازون در حال اجرا است محدود به زمان معامله است که شما قطعا نم

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399
  • اگر شما در مواظب برای یک جفت جدید از Bose هدفون آمازون در حال اجرا است محدود به زمان معامله است که شما قطعا نمی خواهید به دست.
  • بوز SoundSport رایگان واقعی بی سیم از Earbuds هستند بوز اولین و تنها طناب گوشی و آنها در فروش در حال حاضر در پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام.
  • این دارای امتیاز بالا هدفون خرده فروشی 200 دلار است اما شما می توانید آنها را برای عنوان کمی به عنوان $139 بسته که در آن از چهار رنگ در دسترس گزینه های شما انتخاب می کنید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اپل AirPods البته بهترین فروش واقعی بی سیم گوشی در بازار است که به ویژه در حال حاضر به دلیل AirPods Pro و هر دو AirPods 2 مدل هستند فروش در آمازون در قیمت های پایین خود را تا کنون. به عنوان یک ماده در واقع تخفیف است که آمازون در حال حاضر ارائه در نرم افزار مدل و در AirPods 2 با شارژ بی سیم هستند و حتی عمیق تر از این تخفیف دیدیم که سال گذشته در اطراف جمعه سیاه! اگر شما به دنبال برای AirPods در حال حاضر است که قطعا زمان را انتخاب کنید تا یک جفت. اما قبل از شما انجام دهید وجود دارد یکی دیگر از فروش شما ممکن است بخواهید برای بررسی از اول.

بوز SoundSport رایگان واقعی بی سیم از Earbuds بیش از 11,000 5-ستاره رتبه بندی در آمازون, و دلیل خوب است. آنها ارائه یک طراحی جمع و جور جامد عمر باتری و صدای فوق العاده با کیفیت شما آمده ام به انتظار از هر سیستم صوتی بوز محصول. نیازی به گفتن شما همچنین آمده است انتظار می رود قیمت سنگین دسته از بوز محصولات و SoundSport رایگان جوانه قطعا گران 199 دلار.

به لطف برخی از تخفیف های بزرگ در حال حاضر در آمازون هر چند شما می توانید گیر یک جفت برای هر $139 یا 149 دلار است که بسته به نوع رنگ شما را انتخاب کنید. در هر دو قیمت شما پرداخت کمتر از $169 آنها هزینه در جمعه سیاه بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یک معامله بزرگ است. شما نیز با پرداخت کمتر از شما می توانید برای هر AirPods مدل اگر شما آنها را خرید در حال حاضر از اپل به جای آمازون است.

در اینجا برخی از اطلاعات کلیدی از آمازون صفحه محصول:

هیچ سیم ميانگين هیچ محدودیتی وجود ندارد. و بوز, صدا, ورزشی, رایگان هدفون به طور کامل بی سیم, بنابراین شما می توانید لذت بردن از آزادی کامل حرکت با هیچ چیز حتی یک طناب در راه خود را. آکوستیک بسته طراحی شده است برای ارائه صدای بسیار شفاف و قدرتمند آن به شما انگیزه برای رفتن سریع تر بلند کردن سنگین تر و طولانی تر است. تکنولوژی بلوتوث انتقال موسیقی از گوشی خود به هدفون بنابراین موسیقی نقش قابل اعتماد و به طور مداوم این که آیا شما گوشی خود را در نزدیکی ورزشگاه کیسه جیب یا بسته به بازوی خود را.

نگران از earbuds خود سقوط خواهد کرد در طول تمرین خود را? آیا نمی شود. "ماندن شنیدن" ورزش نکات ساخته شده برای اقامت به راحتی در محل حتی زمانی که شما در حال آموزش سخت است. و اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک earbud همه امید از دست داده است. شما می توانید آهنگ را از دست earbuds با استفاده از بوز اتصال برنامه "find my جوانه" از ویژگی های. این نشان می دهد هنگامی که و که در آن از earbuds گذشته متصل به گوشی خود را. هنوز هم با داشتن مشکل پیدا کردن خود را از earbuds? نگران نباشید یک سیگنال صوتی از هدفون می تواند به شما هشدار به محل سکونت خود را.

آیا عرق عرق خود را (و یا آب و هوا) یا به دلیل آب و مواد دافع داخل earbuds کمک به حفظ رطوبت ، کردن یک شارژ از earbuds بازی تا پنج ساعت به طور کامل شارژ مورد به شما می دهد اضافی 10 ساعت موسیقی, آماده به بازی زمانی که شما هستند. هنگامی که استفاده نمی کنید شارژ مورد طراحی شده است با ساخته شده است در مغناطیس برای حفظ earbuds ایمن در محل. بازی و یا مکث و آهنگ های گوشی خود دسترسی داشته باشید Siri یا Google دستیار راست از earbud. شما حتی می توانید تماس های تلفنی را از طریق حق earbud تنها.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن