اصلا انتظار شنیدن اخبار در مورد ‘The Elder Scrolls 6’ هر زمان به زودی

  • The Elder Scrolls 6 اخبار هنوز سال به دور از تایید یکی از Bethesda را بالا رتبه بندی مدیران.
  • Bethesda رسما تایید این کتیبه ها بزرگتر از 6 در E3 سال 2018 ولی رادیو سکوت همیشه از.
  • ما شنیدن بیشتر در مورد sci-fi RPG Starfield طولانی قبل از ما بیشتر بدانید در مورد The Elder Scrolls 6.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در ژوئن 2018 در E3 تجارت نمایشگاه بتسدا به طرفداران اول خود را دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در The Elder Scrolls 6. Skyrimپنجم ورود در یاد حق رای دادن برای اولین بار وارد بر روی PS3, Xbox 360 و PC در ماه نوامبر 11th, 2011 و طرفداران تا به حال به صبر برای بخشی بهتر از یک دهه برای دیدن حتی یک نگاه اجمالی از عاقبت مدتها در انتظار. Bethesda بالاتر یو پی اس تاد هاوارد و Pete Hines روشن ساخته است در مصاحبه های بعدی که بازی هنوز در مراحل اولیه توسعه است اما نزدیک به دو سال بعد از آن باید بسته شدن در یک تاریخ انتشار? درست است ؟

اشتباه است. باور نکردنی, شدید, عمیقا اشتباه است. در پاسخ به یک فن در توییتر, Pete Hines از SVP جهانی بازاریابی و ارتباطات در Bethesda Softworks ساخته شده آن را کاملا روشن است که TES6 است که هنوز سنین دور:

کلاف برای یک لحظه E3 سال 2018 نیز که در آن Bethesda اعلام کرد که کار بر روی یک بازی sci-fi حجم در ورید از Elder Scrolls سری به نام Starfield. در تمام طول این تیم گفته است که Starfield است بیشتر همراه از آینده Elder Scrolls بازی و به عنوان Hines امتیاز خود را صدای جیر جیر ما هنوز هم می دانم بعدی به هیچ چیز در مورد Starfield. ما نمی دانیم که آنچه در آن مانند به نظر می رسد, چگونه آن را بازی خواهد کرد چه طرح خواهد بود و یا چه سال آن خواهد آمد. و در عین حال از آن است که هنوز هم نزدیک به انتشار بیش از The Elder Scrolls VI. بحث در مورد مدیریت انتظارات مردم.

در یک طرف این است که رفتن به طرفداران حق رای دادن که شده اند در انتظار نزدیک به نه سال برای یک Elder Scrolls بازی. صبر between The Elder Scrolls III: Morrowind و The Elder Scrolls IV: Oblivion کمتر از چهار سال The Elder Scrolls V: Skyrim آمد در حدود پنج سال پس از فراموشی. در ضمن Skyrim منتقل شد به تقریبا هر پلت فرم در وجود اما طرفداران به احتمال زیاد رفتن به انتظار بیش از یک دهه خود را برای پیگیری. و این صدای جیر جیر از Hines ممکن است این مفهوم را میرسانند که ما نباید انتظار هیچ گونه Starfield , اخبار, در آینده نزدیک یا.

در یکی دیگر پاسخ در توییتر Hines در پاسخ به یک حرکت یا کشش ناگهانی گوینده گفت که او امیدوار است این SVP را “یکی از طولانی خود را عمیق غواصی” در Starfieldکه Hines پاسخ داد: “روزی دن. روزی.”

البته این کتیبه ها بزرگتر نیست تنها بازی بر روی علامت بتسدا. یک به روز رسانی عمده به شرکت بد بخت MMO خرید اینترنتی 76 فقط هفته پیش Ghostwire: توکیو یکی از مهمترین و صحبت در مورد نشان می دهد از E3 2019 و ما امیدوار به شنیدن بیشتر در مورد Deathloop از استودیو پشت رسوا و طعمه به زودی.

منبع تصویر: Bethesda

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر