اپل به عنوان یک شرکت بوده است از تاریخ 1 آوریل سال 1976 و محصولات خود را شامل رایانه, پخش کننده های MP3, گوشی های هوشمند, قرص, و خیلی بیشتر. آیفون اپل تبدیل به محبوب ترین و معروف دستگاه و در طول سال اپل تولید کرده تعداد زیادی از آگهی های بازرگانی خود را برای گوشی های هوشمند; انتخاب کردیم چند از مورد علاقه ما, آیفون, تبلیغات برای شما به نمایش.

در حال حاضر اجازه دهید با شروع تبلیغات برای OG آی فون. اینها تبلیغات زیرا آنها توضیح دهید که چگونه این دستگاه کار می کند. فکر می کنم در مورد آنچه که در اول کلمات در اولین تبلیغ می گوید: “این است که چگونه شما آن را روشن کنید.” نقاط دیگر در همان سری معرفی شما به گوشی html browser, YouTube, مشتری, و بیشتر. آگهی های دیگر در همین مجموعه توضیح داد که تفاوت بین آی فون و آی پاد و تحت فشار قرار دادند مزایای داشتن یک. آنچه جالب است این است که اپل به پایان رسید و بسیاری از اولین تبلیغات با اشاره به این که آیفون بود-در هسته ی اصلی آن — هنوز هم یک گوشی. (منبع: GulTechLife)
اجازه دهید آن صورت, اپل یک راه را از عمل کشیدن در رگ و ریشه دل خود را و تعطیلات 2013 میلادی برای آی فون 5s از این قاعده مستثنی بود. این آگهی نشان می دهد یک خانواده با هم برای کریسمس است و هر کس مشغول به جز این نوجوان که به نظر می رسد یکی از کسانی که ضد اجتماعی گوشی های هوشمند-معتاد بچه ها که پدر و مادر خود را به شما هشدار داده در مورد. اما به عنوان یک به خصوص عاطفی نسخه از گربه قدرت “باید خودتان یک کریسمس بسیار شاد” پخش در پس زمینه همه جمع آوری در اطراف این مجموعه تلویزیونی برای پخش بسیار با محبت تصویری در مورد خانواده است که بچه بود با آی فون خود را در تمام طول. نمره یک اشتباه بچه ها. (منبع: SilverSnow)
اپل دوباره طراحی آیفون در سال 2014; پس از 4 اینچ آیفون 5s آی فون 6 و آی فون 6 به علاوه تحویل 4.7 اینچ و 5.5 اینچ صفحه نمایش بود. این شرکت با استفاده از دو pitchmen برای این مدل طنز جیمی فالون و ستاره پاپ جاستین تیمبرلیک. در آگهی انتخاب کردیم دومی را نگه می دارد صحبت کردن در مورد “بزرگ” اندازه آیفون 6 به علاوه در حالی که Fallon, مذاکرات در مورد گوشی تغییر راه شما را مشاهده جهان است. (منبع: MozzaCreations)
اپل آی فون 3G معرفی App Store به جهان و اپل آژانس تبلیغاتی ایجاد یک شعار است که به زودی یاد-“برنامه وجود دارد برای آن است.” حتی افرادی که فکر می کردم که یک برنامه چیزی بود که شما دستور داد قبل از شام در applebees را می دانست چه چیزی در فروشگاه App در زمان مبارزات انتخاباتی به پایان رسید. (منبع: CommercialsKid)
2011 اپل آی فون 4s معرفی مجازی دستیار دیجیتال به کاربران گوشی های هوشمند. اپل به کار گرفته شده این در حال اجرا توسط تبلیغات است که نشان داد چه سیری می تواند انجام دهد. و مطمئن شوید به اندازه کافی دستیار مجازی کمک می کند تا میلیونها نفر از کاربران در هر و هر روز. اما اپل هنوز هم دارای یک “سیری-ious” مشکل خود را به عنوان دستیار محدودتر در مقایسه با واقع مفید گوگل دستیار. (منبع: thefansofapple)
با انتشار آیفون X در ماه نوامبر سال 2017 اپل به ارمغان آورد به آی فون را به دوران مدرن. نازک تر ناهنجاری های لبه-به-لبه صفحه نمایش جدید ناوبری ژست و چهره شناسایی شد بخشی از این نگاه جدید همراه با شکاف. طنز تجاری صورت ID زد در مارس سال 2018 چه اتفاقی می افتد اگر کسی می تواند باز کردن هر قفل فقط با یک نگاه. (منبع: TheStarAds)
آی فون 11 نرم افزار سری معرفی شد و در سپتامبر گذشته با اپل ترویج آن بیشتر ناهموار ساختن سخت تر از شیشه و بهبود حفاظت از آب و عمر باتری طولانی تر. اپل اولین آگهی برای این گوشی نشان داد که مدل در تونل باد زنده ماندن یورش, اسباب بازی, سبزیجات و گل. اخراج به سمت تلفن. یک درب در سقف باز می شود و یک کیک عروسی می افتد بر روی گوشی بدون نگرانی هر چند. آبپاش تمیز کردن دستگاه بدون آسیب رساندن به واحد. در نهایت آی فون 11 Pro است که توسط حمله duckies لاستیک در حالی که برچسب خط می خواند “این سختی وجود دارد.” (منبع: اپل)

در حال حاضر اگر ما چپ های مورد علاقه خود را آی فون آگهی یا شما مخالف با انتخاب های ما به سادگی اجازه دهید ما می دانیم که با رها کردن یک نظر در کادر زیر وارد نمایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im