بقیه ما نیاز به کپی coronavirus پاسخ از این کشورها

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور تقریبا در همه جا شاهد افزایش به برخی از در

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 تیر 1399
  • به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور تقریبا در همه جا شاهد افزایش به برخی از درجه است.
  • در همه جا به جز چند منطقه مانند انگلستان که در آن آمده بود ورمونت موفق به مقایسه خود را حفظ coronavirus شیوع کم است.
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که انگلستان خواهد بود یکی از معدود مناطق کشور است که پدیدار کمتر scathed از پیش بینی افزایش در اطراف بقیه از ما در ماه اوت است.

خبر بد در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد تا ستون با هیچ پایانی در چشم. این که آیا شما به دنبال در شفقت موج در موارد سراسر کشور بیشتر خرده فروشان مانند هدف و پله و الزامی ماسک صورت داخل فروشگاه خود و به خصوص سخت-آمار ایالات آریزونا و تگزاس در آوردن کامیون یخچال در حال حاضر که morgues را پر کرده اند تا یک نور در انتهای تونل فقط به نظر می رسد سخت به نزدیکی غیر ممکن است برای پیدا کردن در حال حاضر.

مگر اینکه شما اتفاق می افتد به زندگی در نقاط خاصی از ما مانند انگلستان است.

این PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا انجام شده است یک COVID-19 مطالعه شامل محققان و تحلیل داده ها در coronavirus موارد در صدها نفر از استان ها به نمایندگی از 71 درصد از جمعیت ایالات متحده. آنچه محققان دریافتند است که جای تعجب نیست متحده مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس در حال رفتن به دیدن coronavirus موج بیش از ماه آینده در حالی که ایالات نوادا و کالیفرنیا نیز بسیار نگران کننده مناطق خطر.

در سمت تلنگر, New England states مانند ورمونت پیش بینی باقی می ماند در میان امن ترین مکان در کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به خشم. در مورد ورمونت, به طور خاص, شما نمی خواهید خود را دولت coronavirus نمودار در حال حاضر شبیه به این ؟

ورمونت جدید کروناویروس موارد:

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ورمونت:

این نشان می دهد که ایالات ورمونت باید به طور کامل مورد ضرب و شتم این بیماری همه گیر. بر خلاف زمان رسمی "وضعیت اضطراری" وجود دارد که در ورمونت تمدید شد این هفته برای یک ماه دیگر توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات. او ساخته شده با پسوند هر ماه پس از اولین اعلام وضعیت اضطراری در ماه مارس.

"این خودرو ما نیاز به نگه داشتن حمایت خاصی در محل کنترل شیوع بیماری به عنوان آنها می آیند تا, بنابراین ما می توانیم نگه داشتن اقتصاد باز و مدیریت بحران در حال انجام," او گفت:.

این نیز می آید که کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داده است که زمان COVID-19 بحران حداقل یک شات در حال به عنوان وحشتناک آنفولانزای اسپانیایی از 1900s اولیه که منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر است. (برای مقایسه آخرین اعداد نشان می دهد که تقریبا 14 میلیون نفر آلوده شده اند در سطح جهانی از coronavirus تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کمی کمتر از 600,000 نفر از ویروس.)

"اگر شما نگاهی به قدر 1918 همه گیر که در آن در هر نقطه از 50 به 75 تا 100 میلیون نفر در سطح جهان درگذشت" دکتر Fauci گفت: در اوایل این هفته "بود که مادر تمام بیماری های همه گیر و واقعا تاریخی است. من امیدوارم که ما حتی نمی رویکردی است که با [COVID-19] اما آن گیری از امکان نزدیک شدن است که در جدیت است."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن