آیا برنامه ذخیره مالیات را اپل انحصار ؟ آمریکا و اروپا برنامه ریزی در بررسی

30% کاهش که اپل طول می کشد برای در برنامه پرداخت و اشتراک برای پرداخت از طریق فروشگاه App اپل پلت فرم پرداخت (

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
30% کاهش که اپل طول می کشد برای در برنامه پرداخت و اشتراک برای پرداخت از طریق فروشگاه App اپل پلت فرم پرداخت (که قطره به 15 درصد اشتراک را پس از یک سال) که یک نقطه از مشاجره با توسعه دهندگان و مصرف کنندگان است. زیرا شما نمی توانید sideload نرم افزار از یک برنامه شخص ثالث فروشگاه مثل شما می توانید با آندروید, اپل در حال جستوجو کرد توسط anti-trust محققان در اینجا و خارج از کشور است و موضوع کت و شلوار کلاس اقدام ظ توسط اپل مشتریان که احساس می کنید که به اصطلاح مالیات های اپل همراه با ناتوانی در sideload برنامه و افزایش قیمت آنها پرداخت برای خرید یک برنامه پرداخت می شود از فروشگاه App.

نماینده ایالات متحده را متهم اپل از ارتکاب بزرگراه سرقت

تشکر. دیوید Cicilline (D-RI) متهم کرد اپل از ارتکاب "بزرگراه سرقت" در آستانه پادکست. این کنگره گفت: "از آنجا که از قدرت بازار است که اپل آن را شارژ گزاف اجاره — بزرگراه سرقت اساسا قلدری مردم به پرداخت 30 درصد و یا انکار دسترسی به بازار است. این خرد کن کوچک از توسعه دهندگان که به سادگی نمی تواند زنده بماند با این نوع پرداخت. اگر وجود رقابت واقعی در این بازار این اتفاق نخواهد افتاد." در کنار Cicilline در پادکست بود Basecamp CTO David Heinemeier Hansson. دومی تا به حال فقط شرکت خود را 99 دلار حق بیمه برنامه ایمیل "سلام" را رد کرد و از فروشگاه App به دلیل آن را ارائه نمی دهد کاربران یک راه برای پرداخت آن در داخل نرم افزار. که می توانست مانع اپل از مصرف آن 30 درصد کاهش از مشترکین.

بزرگ و کوچک توسعه دهندگان می گویند که آنها می ترسند از عبور از اپل است که می تواند دوباره به آنها را نیش می زنند به لب وقتی که می آید زمان به یک برنامه جدید تایید شده است. تشکر. Cicilline اضافه شده است که "بسیاری از مردم می آیند به جلو برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را که وحشت زده اقتصادی تلافی که ترس آنها نمی تواند زنده ماندن اقتصادی اقدامات تلافی جویانه است که این سیستم عامل می تواند تحمیل کند چرا که از قدرت است که آنها دارند و ما قصد داریم به دنبال کسانی که اتهامات بسیار جدی است. این یک مشکل واقعی در بازار است. این یک نتیجه مستقیم از بازار قدرت این واقعیت است که اپل دروازه بان برای این توسعه دهندگان و ما شنیده ام که بسیاری از نمونه است."

Spotify در افزایش قیمت آن در فروشگاه App دادن به موسیقی اپل یک مزیت ناعادلانه

Basecamp را Heinemeier Hansson توضیح داد که چرا توسعه دهندگان مانند شرکت خود را-احساس اجبار می گویند: "چگونه ؟" هنگامی که اپل می گوید: "پرش." این CTO می گوید: "هیچ کس تا به یک انتخاب. همه سنگ شده... و پس از آن فهمیدم. اگر شما برای عموم قابل معامله در شرکت شما نمی توانیم این. شما نمی توانیم به فایل درآمد خود را و گویند ما فقط از دست داده و 50 درصد از درآمد سه ماهه گذشته از آنجا که ما تا به حال یک مرافعه با اپل.' و اگر شما یک توسعه دهنده شما می توانید استطاعت نیست این به معنای واقعی کلمه از آنجا که شما را شکست — شما از دست دادن خانه خود را اگر آنها به شما پا زدن از فروشگاه App."

خانه آنتی تراست کمیته که رهبری Cicilline, خواسته است تا مدیران عامل Google, Facebook, آمازون و اپل برای شهادت به عنوان کمیته پروب فروشگاه App و گوگل تقاضا است که تولید کنندگان تلفن نصب مرورگر کروم و گوگل اگر آنها می خواهند به مجوز خدمات Google Play. در حالی که سه نفر از مدیران اجرائی نشان داد که آنها شهادت اپل تیم کوک نشده مرتکب نشده است.

علاوه بر مواجهه با یک تحقیقات آنتی تراست در آمریکا از چند روز پیش اتحادیه اروپا اعلام کرد که شروع شد دو تحقیقات به اپل شیوه های کسب و کار. اولین کاوشگر را در اپل نیاز است که توسعه دهندگان با استفاده از اپل خود را در برنامه خریدهای پلت فرم و چه گزینه های توسعه دهندگان را اگر آنها نمی خواهند به استفاده از آن. مشکل اینجا است که زمانی که برنامه های شخص ثالث رقابت در فروشگاه App اپل برنامه های خود را دومی دارای یک مزیت است. برای مثال Spotify در و اپل موسیقی را دقیق همان قیمت گذاری آنلاین با یک ماه قصد دارد در قیمت $9.99 در هر ماه و $14.99 در هر ماه برای یک خانواده طرح با شش عضو دارد. اما در فروشگاه برنامه Spotify افزایش قیمت آن 30 درصد برای پوشش مالیات های اپل. که $9.99 اشتراک ماهانه می شود $12.99 دادن به موسیقی اپل یک مزیت در اپل سیستم عامل iOS خود برنامه نمای.

دوم بررسی معاملات با چگونه اپل محدود توسعه دهندگان در یک وضعیت مشابه به عنوان Spotify در است از اطلاع رسانی به آی فون و آی پد کاربران که آنها می توانید خرید همان برنامه ارزان تر اگر اشتراک آنها در خارج از فروشگاه App.

بزرگ با تکنولوژی دارای یک روزنه رنگ در پشت آن و هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا به دنبال ضربه این شرکت ها که در آن لطمه می زند و آنها را بیشتر در کیف پول.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن