پزشکان شروع به دیدن جدید کروناویروس علامت الگوهای در بیماران جوان

Coronavirus علائم دیگر یک راز است اما پزشکان در برخورد با این موج جدید در مواردی در برخی از ایالات آمریکا باید

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 تیر 1399
  • Coronavirus علائم دیگر یک راز است اما پزشکان در برخورد با این موج جدید در مواردی در برخی از ایالات آمریکا باید متوجه الگوهای جدید در بيماران است.
  • بیماران جوانتر به دنبال کمک های پزشکی به بیش از آنها هستند که آلوده تر از قبل.
  • علائم شامل درد شکمی و میگرن اغلب گزارش شده اما به ندرت تب بالا.

رمان coronavirus همه گیر است هیچ چیز به جز موجود در چندین ایالت آمریکا که در ادامه به گزارش رکورد تعداد موارد در هر روز است. از ما پیشی گرفته 60,000 روزانه موارد تنها چند روز پس از 50,000 مورد نقطه عطف رسیده بود. این ارقام بسیار بالاتر از قبلی اوج شیوع و نشان می دهد که منحنی است که به دور از پهن.

به عنوان پزشکان همچنان به افزایش تعداد COVID-19 بیماران آنها شروع به متوجه نشانه های جدید الگوهای. این نیست که ویروس تبدیل شده است و کشنده تر اما بیماران گزارش نشانه های مختلف است.

آمار نشان می دهد افزایش در COVID-19 موارد در افراد در 20s و 30s WGN9 گزارش. این بیماران دچار COVID-19 علائم متفاوت از بیماران مسن تر. تب است که به نظر می رسید یکی از شایع ترین علائم در COVID-19 موارد نیست حتی در حال حاضر برای بسیاری از افراد جوان است.

"در اطراف کشور ما در حال دیدن بیشتر افراد جوان است به مراقبت های پزشکی و اغلب نیاز به بستری در بیمارستان" دانشگاه واندربیلت بیماری های عفونی و استاد دکتر ویلیام Schaffner گفت: TV station. "طیف علائم همچنان به گسترش و بنابراین افراد جوان اغلب فراموش می آیند در حال حاضر تا حدودی برای ما تعجب بدون تب و درد شکمی به نظر می رسد به آنها را تحت تاثیر قرار یک کمی بیشتر."

دیگر علائم می تواند شامل تهوع و اسهال و از دست دادن طعم و مزه و بو و سردرد شدید. گذشته از درد شکم که نیست به صراحت ذکر شده در CDC لیست COVID-19 علائم و همه دیگران را در حال حاضر. برخی از آنها تنها اضافه شده یک زن و شوهر از سال پیش. CDC می کند که "عضله یا بدن درد" را به عنوان یک پتانسیل علامت است که می تواند شامل درد شکم. درد شکمی می تواند همراه با اسهال در شرایط مختلف پزشکی و COVID-19 تست است و هنوز هم مورد نیاز برای تایید تشخیص.

درمانگاه ها در نشویل گفت WGN9 که گوشی در حال زنگ خاموش قلاب با بیماران جوانتر گزارش ناتوان کننده میگرن. یک دارو است که می تواند کمک به بهبود وضعیت خود نیست و به آسانی در دسترس است.

"ما به رسمیت شناخته شده این ویروس می تواند انجام انواع مختلفی از آسیب به شما از هیچ علائم خفیف علائم یک مجموعه بزرگتر از علائم ... بدیهی است که آن می تواند شما را بسیار بیمار و (شما) به بیمارستان می آیند و (آن را مختل) راه بسیاری از اندام خود را تابع" Schaffner گفت.

این فقط ممکن است از مشاهدات پزشکان, اما آنها هنوز هم مرتبط است. مطالعات انجام شده بر روی این جوان گروه از COVID-19 بيمار ممکن است ارائه بهتر نتیجه گیری در مورد شيوع برخی از این علائم در آینده ای نه چندان دور.

پزشکان توصیه می کنند بیمارانی که مشکوک آنها ممکن است قرارداد این ویروس را به خود جدا کنید و صبر کنید چند روز قبل از گرفتن تست شده است. اگر تست انجام می شود خیلی زود این ویروس ممکن است تشخیص داده نمی شود. پزشکان نشان می دهد انتظار چهار روز پس از شروع به احساس علائم. شما باید هیدراته باقی بماند و تیلنول به مقابله با علائم مشابه پزشکان گفت. در نظر بگیرید تماس با پزشک خود برای راهنمایی بیشتر و تماس با 911 اگر شما تجربه علائم شدید.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن