دیزنی+ پایه مشترک سر به فلک کشید 62 درصد بیش از پنج هفته

دیزنی+ در حال حاضر به 54.5 میلیون مشترک. دیزنی+ دیدم آن پایه مشترک موشک وار رفتن با 62 درصد بیش از پنج هفته به

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
  • دیزنی+ در حال حاضر به 54.5 میلیون مشترک.
  • دیزنی+ دیدم آن پایه مشترک موشک وار رفتن با 62 درصد بیش از پنج هفته به تنهایی.
  • به عنوان یک نقطه, مقایسه, Netflix در حال حاضر بیش از 182 میلیون مشترک در سراسر جهان و 69.9 میلیون مشترک در شمال امریکا است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دیزنی ارسال شده درآمد آن نتایج اخیر مارس چهارم و نشان داد که دیزنی+ در حال حاضر بیش از 54.5 میلیون مشترک. موفقیت دیزنی+ چیزی بود که از نادر نقطه روشن در این سه ماهه به عنوان دیزنی دیدم درآمد قابل توجهی قطره در سراسر پارک ها و کشتی کروز در بخش حساب coronavirus.

موفقیت دیزنی+ فراتر از قابل توجه داده می شود که چگونه شلوغ جریان بازار است این روزها. با تاسیس بازیکنان مانند Netflix و HBO نورد از مطالب جدید در سرعت فوق العاده خطرناک, این واقعیت است که دیزنی+ بوده و قادر به جلب نزدیک به 55 میلیون مشترک در کمتر از پنج ماه است که هیچ چیز از حیرت انگیز است.

بیشتر چه تعداد دیزنی+ مشترکان نه تنها افزایش این شتاب. از مارس 28 است که در حدود چهار ماه پس از راه اندازی دیزنی+ تا به حال حدود 33.5 میلیون مشترک. فقط حدود پنج هفته بعد دیزنی+ دیدم آن پایه مشترک موشک وار رفتن با 21 میلیون کاربر.

البته یک دلیل این افزایش چشمگیر است که دیزنی+ عرضه در اروپا در مارس 24 تبدیل شد و در دسترس در انگلستان, اسپانیا, ایتالیا, آلمان, ایرلند اتریش و سوئیس. یکی دیگر از دلایل دیزنی به علاوه' افزایش است که coronavirus را ترک کرده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها قرنطینه در خانه و نیاز به هر نوع از سرگرمی است. اتفاقا Netflix در طول های اخیر مارس چهارم اضافه شده نزدیک به 16 میلیون مشترکین جدید یک شکل است که بیش از دو برابر آنچه که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی است.

جالب دیزنی اشاره کرد که تعدادی از دیزنی+ مشترکان از مارس 28 (33.5 میلیون) بيشتر از تعداد تجمعی از Hulu مشترکین (32.1 میلیون). آن را شایان ذکر است که متوسط Hulu مشترک بدون زنده تلویزیون بسته هنوز هم به ارمغان می آورد درآمد بیشتر از متوسط دیزنی+ مشترک. در حالی که متوسط دیزنی+ مشترک بازده حدود 5.63 در ماهانه درآمد متوسط Hulu مشترک به ارمغان می آورد به طور متوسط $12.06 در هر ماه.

نگاه به آینده دیزنی مدیران باید گفت که آنها انتظار دارند دیزنی+ به هر نقطه از 60 میلیون به 90 میلیون مشترک تا پایان سال 2024. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر یک احتمال قوی وجود دارد دیزنی+ را منفجر گذشته 70 میلیون آستانه هر چه زودتر به جای بعد.

در حالی که دیزنی+ در ابتدا به عنوان یک Netflix-قاتل واقعیت این است که اتاق به اندازه کافی در بازار برای هر دو خدمات به رشد است. هر دو خدمات قابل ملاحظه ای ارزان نسبت به مقدار آنها را به جدول و هیچ نشانه ای وجود دارد فقط رتبهدهی نشده است که دیزنی+ است باعث Netflix مشترکین به ترک خدمت یکهو.

حتی Netflix در سال گذشته گفت که آن را نه نگران دیزنی+ داشتن یک تاثیر مواد بر پایه مشترک آن.

"به تازگی اپل و دیزنی هر پرده برداری خود را مستقیم به مصرف کننده اشتراک ویدیو خدمات" Netflix گفت: در نامه ای به سهامداران است. "ما پیش بینی نیست که این تازه واردان مادی ما را تحت تاثیر قرار رشد به دلیل انتقال از خطی به در خواست سرگرمی بسیار عظیم و به دلیل طبیعت متفاوت از مطالب ارائه شده است."

منبع تصویر: LucasFilm

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب