پس از T-Mobile و Sprint در نهایت نیروهای پیوست (رسمی) در تاریخ 1 آوریل انعقاد خود را نزدیک به دو سال از ادغام تلاش بودند که نیاز به پرش از طریق تمام انواع نظارتی و حقوقی hoops ما در صنعت بی سیم در حال آماده سازی خود برای عمده وضع موجود را تغییر دهید.

به جای چهار بزرگ حمل و مصرف کنندگان نیاز به را انتخاب کنید از یک لیست از سه نام که به دنبال فعال کردن یک گوشی جدید و یا پورت در یک شماره موجود به زودی. در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد رقابت در بازار در حال کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه مستقیم از ایجاد یک “جدید T-Mobile” کرگدن که می تواند ثابت کند مخل به انتخاب مصرف کننده و در نهایت باعث طرح تلفن همراه به نرخ بالا برود.

پول یک مشکل نیست در حال حاضر…

در حالی که بالا ظرف مدیران انتظار 5G-هزینه های مربوط به حدود 10 میلیارد دلار و تحلیلگر برآورد بسیار فراتر از این تعداد Ergen است در نظر گرفتن گام های کودک, رویکرد برجسته است که شرکت می تواند به شکل ریاضی به عنوان آن می رود ساخت آهسته و تدریجی سرمایه گذاری در شبکه rollouts و بسط. برای شروع وجود دارد 1 میلیارد دلار از سهام ظرف تکیه می کنند و همچنین به عنوان یک نسبتا ثابت جریان نقدی آینده از پرداخت-TV تقسیم و کاهش بار بدهی است که نشان میدهد این شرکت در یک جای خوب مالی صحبت می کند.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد نیاز به یک سوراخ شریک در دراز مدت و اگر چه هویت آینده نگر دیپلم (یا همکاران) همچنان تحت کاری ادامه داده اند Ergen همچنان به tout “بسیاری از شخص ثالث مورد علاقه.”
با یا بدون کسی مثل آمازون یا گوگل از نظر مالی حمایت از آن برنامه های بلند پروازانه ظرف اعتماد به نفس است شبکه خود را بهتر خواهد بود “کمتر از گران قیمت, گران قیمت کمتر به کار گیرند و انعطاف پذیر تر” از آنچه “بی سیم امتیازهای” در حال حاضر در جریان است.

افزایش معامله خواهد شد به زودی تکمیل و به دنبال آن 5G سرویس آزمایشی راه اندازی

قبل از wowing جهان با آن “Netflix”به سبک شبکه های پهن باند در نظر گرفتن بر روی “فیلم” باشگاه متشکل از Verizon, AT&T و T-Mobile ظرف نیاز به نزدیک آن $1.4 میلیارد دلار کسب, افزایش, با حداکثر سرعت دویدن-متعلق به MVNO (mobile virtual network operator) که ادامه خواهد داد به کار بر روی T-Mo را در امواج رادیو و تلویزیون.

معامله انتظار می رود که مهر و موم شده به عنوان اوایل ژوئن 1 و بعد از 1 ژوئیه به طور بالقوه اجازه می دهد ظرف برای لذت بردن از “صاحب اقتصاد از یک سال از هم اکنون.” در تئوری ظرف را با تقریبا 1 میلیارد دلار در دست دیگر هزینه های بی سیم در این سال پس از افزایش همراه معامله انجام شده است اما این شرکت تنها انتظار برای استفاده از بخشی از این پول با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.
هنوز هم که به اندازه کافی باید برای 5G شبکه “هسته” و “محاکمه خدمات” برای راه اندازی مدتی تا پایان سال 2020 در یک unnamed بازار ایالات متحده. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت می تواند ظرف گسترش گفت: خدمات پس از که به عنوان شرکت نیاز به ارائه یک 5G سیگنال پوشش کمتر از 70 درصد از کشور توسط 2023 یا پرداخت خزانه داری آمریکا قابل مجازات است. که در تئوری البته چون شرایط سال گذشته را DOJ معامله در نظر گرفته هرگز پیامدهای اقتصادی فعلی ملی و جهانی بهداشت از بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im