آیا مریخ یک بار حلقه ها ؟ دانشمندان می گویند ممکن است

  • مریخ ممکن است تا به حال یک بار حلقه و محققان می گویند شواهدی هنوز هم ممکن است در مدار این سیاره امروز.
  • فوبوس کوچک مریخ, ماه, ممکن است یک بار بسیار بزرگتر به آرامی نزدیک شدن به مریخ تا زمانی که آن را به تکه پاره و با تشکیل یک حلقه گرد و غبار و باقی مانده است.
  • که حلقه ممکن است پس از آن coalesced به یک ماه یک بار دیگر و این الگو می تواند چندین بار تکرار در تاریخ منظومه شمسی ما است.

ما فکر می کنم از مریخ امروز به عنوان بزرگ عمدتا بی ثمر نارنجی سنگ. آن را مانند زمین اگر زمین آن فضای دور محروم و مجبور به تحمل میلیاردها سال از فرسایش آن را به عنوان از دست داده و آب آن به فضا است. چندی پیش مریخ نگاه زیادی متفاوت است. آن را مرطوب بود و شاید حتی پشتیبانی از زندگی در بعضی از فرم. با توجه به تحقیقات جدید ارائه شده در جلسه اخیر آمریکا فصل های جامعه, آن ممکن است همچنین sported حلقه.

اما چگونه می تواند از ما احتمالا می دانید یا نه مریخ به حال حلقه میلیاردها سال پیش است ؟ قطعا شواهد حلقه ها بلند رفته است درست است ؟ شاید نه. محققان در پشت این مطالعه نشان می دهد که عجیب و غریب مریخ قمر دیموس و فوبوس ممکن است توضیح چرخه حلقه ایجاد و تخریب در اطراف مریخ است.

برای اولین بار دانشمندان شروع با آنچه که آنها می دانند که بر اساس داده ها و مشاهدات از فوبوس. فوبوس است که به تدریج در حال سقوط نزدیک تر و نزدیک تر به سطح مریخ. این اتفاق می افتد بسیار به آرامی اما در نهایت آن را دریافت بیش از حد نزدیک به دست نخورده باقی می ماند و کشش گرانشی سیاره و سرعت ماه در مدار باعث می شود آن را به پاره پاره.

برخی از این قطعات ممکن است سقوط به سطح اما مقدار باقی مانده می تواند همچنان به مدار مریخ با تکه های توفنده به هر یک از دیگر, تولید گرد و غبار و گسترش به درست سیاره حلقه. حتی جالب تر این امکان وجود دارد که این حلقه می تواند در نهایت اصلاحات به یک ماه و دانشمندان می گویند که ممکن است این در حال حاضر اتفاق افتاده است به فوبوس در گذشته دوچرخه سواری بین ماه و حلقه در مراحل مختلف زندگی خود و کوچکتر شدن هر زمان.

بنابراین فوبوس ممکن است در نهایت تبدیل به یک حلقه اما چگونه است که اشاره در گذشته حلقه ها ؟ به خوبی و دیموس یکی دیگر از مریخ و ماه بسیار عجیب و غریب مدار. آن را نمی کند دایره این سیاره در همان هواپیما به عنوان فوبوس و به جای آن یک تمایل مدار که دانشمندان هرگز به طور کامل توضیح داده شده است. این محققان نشان می دهد که دیموس’ منحصر به فرد مداری ویژگی در واقع نتیجه برخی از بزرگ دیگر بدن در تعامل با آن است.

که جسم ممکن است کاملا متفاوت در اوایل ماه یا شاید نسخه قبلی Phobos. بسیار بزرگتر از نسخه در حال حاضر-tiny ماه می تواند به راحتی تحت تاثیر قرار مدار Deimos تحت فشار قرار دادند و آن را به عجیب و غریب در مدار آن در حال حاضر برخوردار است.

منبع تصویر: NASA Goddard

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>