Deutsche Telekom در مورد خود را به بیش از 50 درصد از T-Mobile و آن در سراسر کشور 5G شبکه

در ژوئیه 2013, SoftBank ضرب و شتم از ظرف شبکه در یک شدت مورد بحث و مجادله تصاحب نبرد بیش با حداکثر سرعت دویدن.

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
در ژوئیه 2013, SoftBank ضرب و شتم از ظرف شبکه در یک شدت مورد بحث و مجادله تصاحب نبرد بیش با حداکثر سرعت دویدن. این شرکت ژاپنی پرداخت $21.6 میلیارد دلار برای 78 درصد از حامل سهام. زمانی که T-موبایل بسته در آن خرید با حداکثر سرعت دویدن در آوریل 1st, تجدید نظر در ادغام از نظر چپ SoftBank با حدود 24 درصد از ترکیب شرکت; معامله اصلی را در سمت چپ آن را با 27 درصد خطر است. وال استریت ژورنال امروز گزارش آنچه سافت قصد دارد برای انجام با آن T-Mobile سهام.

Deutsche Telekom خود را خواهد شد بیش از نیمی از T-Mobile اگر این معامله به اتمام است

با توجه به مجله گزارش SoftBank فروش "مهم" مقدار آن T-Mobile منابع به دویچه Telekom; آلمانی ارتباطات از راه دور شرکت در حال حاضر دارای 43 درصد از سومین اپراتور بی سیم در ایالات متحده است. مردم آشنا با این موضوع می گویند که پس از آن بسته می شود در معامله با SoftBank دویچه Telekom خود را خواهد شد بیش از 50 درصد از T-موبایل. با تشکر به یک توافق در حال حاضر ساخته شده با SoftBank دویچه Telekom در حال حاضر رای گیری کنترل T-Mobile.

T-Mobile در حال حاضر به ارزش $126.5 میلیارد به این معنی که SoftBank است سهام خود را به ارزش در حدود 30.4 میلیارد دلار است. در حالی که اندازه نهایی این معامله هنوز به تعیین خواهد شد آن است که به طور معمول برای خریدار در این مورد به دویچه Telekom برای دریافت اندکی تخفیف در سهام معامله از این نوع است. خرید این سهام توسط Deutsche Telekom خواهد حذف یک برنامه به طور بالقوه زیادی سربار سهام از بازار است. به عنوان یک نتیجه پمپ کردن مقدار از T-Mobile سهام امروز با بیش از 5 ٪ به $102.34 و در این روند جدید در 52 هفته بالا راه اندازی شد در $102.73. SoftBank ادامه خواهد داد به حقوق خود به 48.8 میلیون T-Mobile سهام است که این توافق به نوبه خود در به T-Mobile به منظور ادغام انجام می شود. منابع آشنا با معامله می گویند که اگر T-Mobile را انبار می رسد با رسیدن قیمت به سطوح بیش از دو سال از 48.8 میلیون سهم خواهد بود درخواست صدور مجدد به SoftBank.

T-Mobile و Sprint در ابتدا اعلام کرد ادغام در آوریل 29, 2018. این شرکت تا به حال به توافق برسند به شرایط خاصی برای دریافت آیین نامه از FCC و وزارت دادگستری (DOJ). دومی نگران بود که با اجازه دادن به T-Mobile به صدای بوقلمون در اوردن تا با حداکثر سرعت دویدن 25 درصد کاهش در تعداد عمده ایالات متحده حامل منجر به قیمت های بالاتر است. بنابراین با حداکثر سرعت دویدن توافق برای فروش به ظرف شبکه خود اعتباری کسب و کار از جمله 9.3 میلیون مشتریان. به عنوان بخشی از 5 میلیارد دلار معامله ظرف دریافت 14MHz از با حداکثر سرعت دویدن 800 مگاهرتز طیف 7,500 فروشگاه های خرده فروشی و 400 کارمند دارد. هفت سال MVNO توافق با T-Mobile امضا خواهد شد اجازه می دهد ظرف برای ارائه خدمات بی سیم تحت نام خود را در حالی که آن را می سازد مستقل 5G شبکه.

T-Mobile بود و مضطرب به معامله انجام می شود به طوری که آن را می تواند به دست آوردن حداکثر سرعت دویدن را گنجینه ای از 2.5 GHz اواسط باند طیف. در ترکیب با آن کم باند 600MHz طیف و گروه mmWave امواج رادیو و تلویزیون, با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند سیگنال تا حد زیادی افزایش سرعت T-موبایل 5G شبکه به این نکته که برخی از تحلیلگران حامل در نهایت تبدیل شدن به 5G با سرعت رهبر در ایالات متحده وجود دارد کمبود اواسط گروه طیف در ایالات متحده است که می تواند کاسته با FCC حراج بعد از این سال.

SoftBank و Deutsche Telekom را مجبور به ایجاد تغییرات به یک قفل ارائه است که مانع از سابق از فروش آن T-Mobile سهام طی چهار سال آینده به جز برای فروش کوچک. اما SoftBank نیاز به پول پس از شیوع کروناویروس نابود ارزش سرمایه گذاری خود را در شرکت هایی مانند Uber و WeWork. Deutsche Telekom مدیر اجرایی تیم Höttges در پاسخ به سوال خبرنگار هفته گذشته گفت که T-Mobile است که "کسب و کار بزرگ به" ارائه "بزرگ و جذاب فرصت رفتن به جلو است."

این یک معامله انجام می شود و در عین حال با توجه به کسانی که در. آنها هشدار داد که معامله هنوز هم می تواند سقوط از هم جدا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن