با وجود تعهد برخی از حامل های در حال قطع عدم پرداخت آمریکایی

در مارس 13, سپس چهار عمده ایالات متحده بی سیم ارائه دهندگان Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint امضا حفظ آمری

توسط EMROOZTAFAHOM در 28 فروردین 1399
در مارس 13, سپس چهار عمده ایالات متحده بی سیم ارائه دهندگان Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint امضا حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است. برای 60 روز شروع در مارس 13, حمل و توافق به لغو سرویس های مسکونی و کسب و کار مشتریان که قادر به پرداخت صورتحساب خود را. علاوه بر این شرکت گفت که آنها صرف هزینه های اواخر و به همین مشتریان و باز کردن Wi-Fi را به هر کسی که نیاز به استفاده از آنها.
پس از این تعهد امضا شد T-Mobile در زمان کنترل با حداکثر سرعت دویدن. دیگر حامل توافق کردند که به دنبال این تعهد شامل تلفن همراه آمریکا, Google Fiber, Comcast TracFone بی سیم CenturyLink, منشور, Mediacom اطلس پهنای باند و دیگران. اما به نظر می رسد به عنوان اینکه اپراتورهای بی سیم در حال زندگی نمی کند تا به شرایط تعهد که آنها را امضا کردند. با توجه به NBC News, برخی از آمریکایی که شغل خود را از دست داده و نمی تواند پرداخت هزینه برای سرویس های بی سیم در حال گرفتن خطوط خود را تعطیل توسط حامل و با وجود امیدوار است که این اتفاق نخواهد افتاد. به طور کلی 650 بی سیم و شرکت های اینترنتی را امضا کرده و تعهد.

ایالات متحده حامل می گویند که مشتریان نیاز دارند به اطلاع آنها جلوتر از زمان اگر آنها نمی تواند خود را پرداخت قبض

هارون جاشوا Perra مجبور به تعطیل خود را در سالن مو در مینیاپولیس در ماه گذشته. با حداکثر سرعت دویدن تا به حال در ابتدا او ارسال یک ایمیل حاکی از این است که او نمی خواهد از دست دادن خود را در سرویس های بی سیم در این زمان پس از او شگفت زده شد زمانی که خود گوشی قطع بود و از با حداکثر سرعت دویدن شبکه های تلفن همراه و درست بعد از خود سالن بسته شده است. در نهایت با حداکثر سرعت دویدن و وصل تلفن خود را. هنوز هم آن را نگاه خوب برای این صنعت در زمانی که اتصال بی سیم مورد نیاز است بیشتر از همیشه به نگه داشتن افراد مشغول به کار در صفحه اصلی به روز شده در مورد این بیماری همه گیر و متصل به دوستان و خانواده. آن را نیز اجازه می دهد تا کودکان به تحصیل از خانه و اجازه می دهد تا پزشکان با خیال راحت به دیدن بیماران از طریق پزشکی از راه دور. یک اتصال بی سیم است که باید برای بسیاری از خانواده ها و حمل و امیدوار بودند برای حفظ آمریکایی ها از نیاز به تصمیم گیری که آیا برای پرداخت وام قرار دادن غذا بر روی میز و یا همیشه در ارتباط ماندن.

با حداکثر سرعت دویدن نیست تنها حامل که شکست خورده به دنبال تعهد است. مبلمان فروشنده آنتونی Skojec زندگی می کند که در شمال ایالت نیویورک به تازگی اجازه رفتن از این شرکت برای او کار می کرد. او سعی کردم به تماس Verizon در تلفن به بحث در مورد حساب خود اما قادر به دریافت از طریق. بنابراین او در بر داشت یک فروشگاه که باز بود (احتمالا نمایندگی از آنجا که اکثر شرکت فروشگاه های بسته) و گفته شد توسط مدیر که حساب خود را نمی خواهد قطع شود. هفته بعد شما آن را حدس زده ورایزون تعطیل Skojec حساب و خواستار $360 به نوبه خود آن را به عقب. و فرزندان خود را که با استفاده از همان حساب کاربری برای دستگاه های تلفن همراه خود قادر به ادامه با آموزش از راه دور. "من پرداخت می شود آن را از بیکاری اما به این معنی من نمی توانم چیزی پرداخت در وام مسکن" Skojec گفت.

اورلاندو, Bruce Cameron که Uber راننده مجبور به توقف کار به منظور کمک به سرطان خود را زده مادر بزرگ. پس از دریافت چندین اطمینان از حداکثر سرعت دویدن است که او نمی خواهد از دست دادن خدمات خود او قطع بود و دو بار قبل از اینکه با حداکثر سرعت دویدن وصل او خوب است. T-Mobile که در حال حاضر دارای حداکثر سرعت دویدن می گوید که مشتریان نیاز به در تماس گرفتن با آنها را اگر آنها در حال رفتن به یک مشکل این لایحه پرداخت. این است seconded توسط ورایزون. با وجود اینکه وصل کامرون گفت که او احساس نمی کند که با حداکثر سرعت دویدن در تلاش بود تا به او کمک کند در تمام. صحبت کردن در مورد FCC تعهد او می گوید: "من فکر می کنم این فقط یک تصویر عمومی از چیزی. آنها متوجه می شوند دیگر این رود در آنها ممکن است قادر به انجام تعهد است چرا که هیچ واقعی وجود دارد, تاریخ در چشم برای زمانی که هر کس می تواند به حالت عادی بازگشت."

FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel خواستار بسته آف "غیر قابل قبول است." یکی از دو حزب دموکرات در پنج شخص نظارتی آژانس Rosenworcel اظهار داشت: "وعده های داده شده نه به قطع ضروری سرویس ارتباطات در طول این زمان نیاز به نگهداری می شود. FCC نیاز به بررسی هر شکایت برای مصرف کنندگان که ناعادلانه خود را از دست دادن خدمات و کمک به رفع سریع آن."

اگر شما تا به حال خدمات بی سیم خود را shutdown از مارس 13th, شما نیاز به در تماس با حامل خود را. اگر شما نمی تواند رسیدن به آنها تماس FCC در 1-888-225-5322.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن