دلتا نبود بازی در اطراف در مورد ماسک صورت – 100+ مردم در حال حاضر ممنوع از پرواز

  • خطوط هوایی دلتا در حال حاضر قرار داده و بیش از 100 نفر در آن هیچ-لیست پرواز پس نیاز است که همه مسافران باید پوشیدن ماسک صورت در پرواز به عنوان از آوریل 1.
  • لیست مجازات به معنای شامل افرادی که به طور فعال در مقاومت در برابر این ماسک صورت سیاست و به عنوان یک احتیاط ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • خطوط هوایی دلتا نیز باقی می ماند متعهد به مسدود کردن وسط صندلی و پرواز آن هواپیما در کاهش ظرفیت از طریق حداقل 30 سپتامبر به منظور ترویج و اجتماعی فاصله در هیئت مدیره.

خطوط هوایی دلتا مدیر عامل اد Bastian نشان داد چیزی در مصاحبه با ان بی سی نیوز در این هفته است که در خدمت به تصریح من قصد پرواز با Delta در سفر بعدی هنگامی که من احساس می کنم به اندازه کافی امن برای بازگشت به هواپیما و سفر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آنچه او نازل شده این است: از آنجا که حامل آغاز شده و نیاز است که تمام مسافران باید از پوشیدن ماسک صورت به عنوان از آوریل 1 این شرکت در حال حاضر قرار داده و بیش از 100 نفر در آن لیست پرواز ممنوع. این مرحله که متعلق به افرادی است که حاضر به پیروی از این شرکت صورت ماسک سیاست و اضافه شده به لیست این معنی است که آنها قادر نخواهد بود به پرواز با Delta برای یک دوره نامحدود از زمان.

“ما شده است به طور پیوسته و نه شدت پله تا ما اجرای این ماسک سیاست” Bastian گفت: NBC. “شما می توانید هیئت مدیره یک هواپیما Delta مگر اینکه شما یک ماسک. اگر شما در هیئت مدیره هواپیما و شما اصرار دارید که نه با پوشیدن ماسک خود را, ما اصرار دارند که شما نمی پرواز دلتا به آینده است. ما در حال حاضر بیش از 100 نفر ما قرار داده ایم در این لیست است.”

به مطمئن شوید که آن را نه فقط در دلتا که گرفته می شود این مرحله نسبت به الزامی ماسک صورت در پروازها و مسافران هشدار آنها می تواند قرار داده در لیست پرواز ممنوع با حامل اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید. حامل مانند آمریکا همچنین اعلام کرد اقدامات مشابه و دفاع از خود را دارند.

در اینجا چیزی است ، هوایی در بینهایت نقطه سخت در حال حاضر به دلیل بی شماری وجود دارد آمریکایی ها از جان گذشته برای استراحت و مایل به تجربه تعطیلات, اما آن را به ما ترس از پرواز (و در گیر بودن در باریک هواپیما کابین با غریبه ها که سلامت ما نمی توانیم دقیقا تایید کردن) که ما عقب نگه. بنابراین حمل و نیاز به, بدیهی است که رفتن بالا و فراتر از آن در تلاش خود را برای نه تنها اطمینان مردم که ایمنی بیشترین اولویت — اما که در واقع به معنی واقعی اولویت نیست فقط چیزی که آنها می گویند.

“پوشیدن چهره و پوشش یکی از مهم ترین راه برای ایمن ماندن در فرودگاه و در هیئت مدیره” می خواند بخشی از Bastian ایمیل او فرستاده شده به مشتریان چند هفته پیش بخشی از یک جریان منظم از عمق دقیق ارتباطات او در طول همه گیر تا کنون. “یک مطالعه انجام شده توسط کارشناسان بین المللی نشان داد که گسترش COVID-19 خواهد بود به شدت کاهش می یابد اگر 80 درصد از جمعیت عینک صورت پوشش همراه با اجتماعی فاصله.

“همین دلیل است که ما می خواهیم برای اطمینان از شما در حال آگاه از نیاز به پوشیدن ماسک در طول شبانه روزی و در طول پرواز خود را. اگر شما انتخاب می کنید برای مطابقت با این و یا هر گونه دیگر ایمنی مورد نیاز شما در معرض خطر از دست دادن توانایی پرواز با Delta در آینده است. در حالی که شما را تشویق به آوردن چهره خود را پوشش منابع در دسترس هستند در صورت نیاز. با تشکر از شما برای انجام بخشی خود را برای ایمن ماندن و محافظت از کسانی که در اطراف شما است.”

همچنین باید اشاره کرد که دلتا یکی از چند حامل هنوز متعهد به ترویج اجتماعی فاصله در آن هواپیما با پرواز در کاهش ظرفیت از طریق 30 سپتامبر (چیزی که من امیدوار هستم را تحت فشار قرار می دادند کمی فراتر از آن تاریخ حداقل).

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net