Coronavirus واکسن تحقیقاتی است که به سرقت رفته توسط هکرها

با توجه به انگلستان National Cyber Security Centre, دولت مورد حمایت روسیه هکرها اقدام به سرقت رمان coronavirus

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
  • با توجه به انگلستان National Cyber Security Centre, دولت مورد حمایت روسیه هکرها اقدام به سرقت رمان coronavirus واکسن تحقیقات از بیمارستان ها, آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها.
  • سازمان های امنیتی در آمریکا و کانادا برگشت تا NCSC گزارش که ادعا می کند که روسیه هک گروه APT29 که در پشت حملات سایبری.
  • این NCSC توصیه می کند هر سازمان و انجام کار در COVID-19 واکسن و یا درمان برای نگه داشتن نرم افزار خود را به روز رسانی با استفاده از ابزار ضد ویروس و به نوبه خود بر دو فاکتور تأیید هویت در همه جا.

با توجه به انگلستان National Cyber Security Centre, هکرها با حمایت دولت روسیه در حال تلاش برای سرقت رمان coronavirus واکسن تحقیقات از بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها. این NCSC می گوید که هک گروه APT29 آن نیز می رود "دنج خرس" و "انگشت" است که در پشت این حمله سایبری.

در یک مشورتی منتشر شده در پنج شنبه NCSC اعلام کرد که کانادا در ارتباطات بین الملل (CSE) و همچنین آژانس امنیت ملی (NSA) و وزارت امنیت داخلی (DHS) در ایران با انگلستان است. هکرها گفته می شود با استفاده از انواع تکنیک های ضربه زدن به اهداف در سراسر جهان از جمله نیزه ماهیگیری و سفارشی نرم افزارهای مخرب شناخته شده به عنوان "WellMess" و "WellMail."

مشاوره همچنین نشان می دهد که APT29 شده است هدف قرار دادن سازمان های درگیر در COVID-19 واکسن توسعه پس از اولین مراحل بیماری همه گیر در کانادا, بریتانیا و آمریکا "بسیار به احتمال زیاد با هدف سرقت اطلاعات و مالکیت معنوی مربوط به توسعه و آزمایش COVID-19 واکسن." NCSC مدیر عملیات پل چیچستر مشترک افکار خود را در مورد این موضوع در روز پنج شنبه و همچنین:

ما با محکوم کردن این حملات نفرت در برابر کسانی که به انجام کار حیاتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. کار با متحدان ما را NCSC متعهد به حفاظت از ما مهم ترین دارایی ها و اولویت ما در این زمان است که برای محافظت از بخش بهداشت و درمان. ما می خواهیم سازمان به وسايلي با مشاوره ما منتشر کرده اند برای کمک به دفاع از شبکه های خود را.

مشاوره که شامل تعدادی از پتانسیل کاهش تلاش است که سازمان ها در معرض خطر می توانید از با استفاده از نرم افزار ضد ویروس با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت به هشدار کارکنان در مورد حملات فیشینگ به سادگی با نگه داشتن تمام نرم افزار خود را به روز. اگر ما به عنوان نیاز به هر گونه شواهد بیشتری است که همه ما در معرض حملات سایبری همه ما را تماشا حساب توییتر باراک اوباما, Elon Musk, Kanye West و بیشتر بود گرفته شده توسط هکرها در شب چهارشنبه. یکی از بزرگترین سیستم عامل ارتباط در این سیاره بود شرکت تصمیم گرفتند با یک بیت کوین scammer.

خبر خوب این است که واکسن توسعه همچنان apace به عنوان فایزر اعلام کرد تنها چند روز پیش که نامزد خود را به تولید آنتی بادی در شرکت کنندگان در مطالعه مشابه به کسانی که در بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19. یکی از شرکت کنندگان حتی صحبت در مورد در دادگاه. وجود دارد بیش از 100 واکسن در مراحل مختلف توسعه و بالا کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود یکی به صورت آماده برای مصرف عمومی در اوایل 2021.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن