Coronavirus به روز رسانی: تولید قرص ضد ویروسی ramping تا پس از ما کارآزمایی بالینی

یک ضد ویروس تبلت از ژاپن به نام Avigan است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان آنفولانزا گرفتن نگاه نزدی

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 فروردین 1399
  • یک ضد ویروس تبلت از ژاپن به نام Avigan است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان آنفولانزا گرفتن نگاه نزدیک بودن ممکن است گزینه درمانی برای افراد مبتلا به COVID-19 coronavirus.
  • این شرکت که باعث می شود این دارو در میان ramping تا تولید است که می آید به عنوان یک کارآزمایی بالینی با مواد مخدر در جریان است و در ایالات متحده و شرکت های سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن درمان و در نهایت یک واکسن است که با به سرانجام رسیدن این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تولید یک قرص ضد ویروسی از ژاپن به نام Avigan که در حال آزمایش به عنوان یک درمان برای COVID-19 coronavirus است ramping تا پس از راه اندازی فاز 2 کارآزمایی بالینی این دارو در ایالات متحده است.

این دارو همچنین به عنوان شناخته شده favipiravir و تولید شده توسط Fujifilm Corp. که در واقع تایید شده برای تولید کننده و فروش در ژاپن پس از سال 2014 زمانی که آن را استفاده می شود به مبارزه با آنفلوانزا است. این شرکت اعلام کرد در روزهای اخیر که به عنوان بخشی از ramping تا تولید مواد مخدر از آن خواهد شد تخصیص ظرفیت اضافی در یک مرکز در ژاپن به تولید Avigan — و این شرکت نیز به اتمام تعداد معاملات لازم با شرکت های بین المللی به منبع مواد خام و داروسازی و لوازم مورد نیاز برای ساخت مواد مخدر است.

این طرح که Fujifilm اعلام کرد خواستار ایجاد به تولید ماهانه 100000 درمان دوره از Avigan توسط ژوئیه 2.5 x افزایش نسبت به شرکت تولید فعلی اجرا آغاز شد که در ماه مارس است. از آنجا Fujifilm خواهد تا سطح شیب دار به سرانجام 300,000 درمان دوره های سپتامبر. و "درمان" توسط راه مستلزم دو دوز 1800 میلی گرم در هر روز 1 پس از دو دوز 800 میلی گرم در هر روز 2 تا 14 با توجه به Fujifilm.

به عنوان بخشی از دولت را پاسخ اضطراری تلاش برای coronavirus آن اوایل این ماه اعلام کرد این طرح برای دولت به ذخیره دو میلیون و درمان دوره از Avigan. و در حالی که فوجی با این نسخهها کار برای اطمینان از دولت ژاپن است آنچه در آن نیازهای این شرکت می گوید این نیز کار را به "تعامل با کشورهای دیگر پس از مشورت با () دولت."

این سطح شیب دار تا به دنبال راه اندازی در اوایل این ماه یک کارآزمایی بالینی از Avigan در ایالات متحده که شامل حدود 50 بیمارانی که COVID-19. هر فوجی فیلم است که دادگاه در حال انجام است در همکاری با بریگهام و بیمارستان زنان بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشگاه پزشکی ماساچوست به مدرسه.

از آنجا که دولت در ژاپن برای اولین بار تایید آن تولید کننده و فروش چند سال پیش به عنوان یک ضد ویروسی آنفلوانزا درمان این شرکت تنها تولید و توزیع آن را در درخواست از دولت است. و دارو تنها در نظر گرفته شود برای استفاده از, با توجه به شرکت "هنگامی که وجود دارد این است که شیوع رمان یا دوباره در حال ظهور ویروس آنفلوانزا عفونت است که در آن دیگر داروهای ضد ویروسی آنفلوانزا هستند یا موثر نیست و یا به اندازه کافی موثر و دولت ژاپن تصمیم به استفاده از مواد مخدر به عنوان یک اقدام متقابل در برابر چنین ویروس آنفلوانزا."

البته هنوز هم وجود دارد چند اضافی درمان در حال آزمایش در حال حاضر سعی کنید و پیدا کردن بهترین درمان برای افرادی که با این ویروس آلوده. Remdesivir ضد ویروسی که در سازمان بهداشت جهانی عظیم COVID-19 دادگاه و آن را توسعه یافته توسط علوم جلعاد در ابتدا برای درمان ابولا قبل از پزشکان repurposed آن را برای COVID-19 درمانی است.

امیدوارم مسیر درست درمان پیدا شده است به زودی. این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها نگه می دارد بدتر با بیش از 2.2 میلیون نفر آلوده در سطح جهان در این نقطه در آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. همچنین بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از coronavirus.

منبع تصویر: LESZEK SZYMANSKI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب