• سامسونگ را با گوشی های هوشمند کاهش تولید بیش از 50 ٪ در ماه آوریل با توجه به کوروناویروس.
  • برخی از سامسونگ بزرگترین کارخانه در کشورهایی مانند برزیل و هند بسته شده اند و برای هفته ها.
  • صنعت گوشی های هوشمند روی کل سیم پیچ و وجود دارد هیچ گفتن زمانی که تقاضا خواهد شد بازگشت به قبل از coronavirus سطوح.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سامسونگ در تولید گوشی های هوشمند در حال آماده به رها کردن بیش از 50% این ماه در حساب از coronavirus بیماری همه گیر. کره جنوبی غول تکنولوژی است که به طور معمول تولید 25 میلیون گوشی در ماه آوریل را ببینید که شکل کشویی به حدود 10 میلیون واحد با توجه به یک گزارش از این Elec. که حیرت انگیز از 60 ٪ کاهش به طور دقیق و در نتیجه فروش افت خواهد کرد که بدون شک تاثیر بسیار زیادی در خط پایین شرکت.

وجود دارد چند عامل در بازی در اینجا ذکر شده است. برای استارت, سامسونگ سه هفته پیش تعطیل تعدادی از گوشی های هوشمند خود کارخانه در کشور اسلواکی و کره جنوبی و برزیل و هند به منظور تطابق با خاموش کردن دولت دستورات طراحی شده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

علاوه بر این با تقاضا برای گوشی های هوشمند جدید در حال حاضر پایین تر از آن بوده است و در مدتی وجود دارد به سادگی هیچ نقطه ای برای حفظ تولید در حال اجرا در پر شیب که بخش عمده ای از گوشی های جدید به احتمال زیاد تا پایان نشستن در قفسه های فروشگاه را برای چه کسی می داند چه مدت.

“هنوز هم وجود دارد بسیار کمی از موجودی چپ بیش از مارس با توجه به کروناویروس” یک منبع آشنا با سامسونگ طرح گفت: این Elec “و گیاهان در هند و برزیل تعطیل شده اند و همچنین. تدارکات به تنهایی آن معنا ندارد به بوسیله اسباب گردنده از بیش از لازم است.”

این گزارش می افزاید که تولید ممکن است به طور کامل رزومه مدتی بعد ماه یک بار کارگران مجاز به بازگشت به کارخانه در برزیل و هند است. که البته ممکن است در خوش بینانه جدول زمانی داده می شود که از آن گرفته شده دیگر شامل گسترش coronavirus از بسیاری از پیش بینی. در هند برای مثال دولت تحمیل مستند که به پایان رسید در این هفته بود که به تازگی توسعه یافته به اوایل ممکن است.

سامسونگ البته نه به تنهایی به عنوان تولید کنندگان گوشی های هوشمند در سراسر هیئت مدیره را ببینید کاهش فروش در این سال با توجه به کوروناویروس. اپل مثلا دیدم خود را از فروش آیفون در چین کاملا شاقول در ماه فوریه آن را به عنوان به فروش می رسد حدود 500,000 واحد است. در ضمن به طور کلی محموله های گوشی های هوشمند در چین در ماه مارس کاهش یافت و به 20 درصد کاهش نسبت به سال قبل است.

نگاه به آینده, آن را سخت به اندازه زمانی که گوشی های هوشمند بازار را به حالت عادی بازگشت. گذشته از این واقعیت است که coronavirus معطل ممکن برای هفته ها در پایان اگر نه دیگر تاثیر اقتصادی coronavirus احتمال بسیار واقعی و طولانی مدت تاثیر بر تقاضا است. ایالات متحده به عنوان مثال در حال حاضر بیش از 22 میلیون بیکار افراد و تعداد مدعیان بیکاری به تازگی به سطح رکورد. به عبارت دیگر میزان درآمد قابل تصرف مردم را به صرف در یک کالای لوکس مانند بالای خط گوشی های هوشمند خواهد بود به طور قابل توجهی کمتر از در سال گذشته.

منبع تصویر: آقای Mikla/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im