Coronavirus ممکن است آن را غیر ممکن است برای بازگرداندن ورزشی هر زمان به زودی

یک مطالعه جدید نشان می دهد که ورزشکاران تضمین شده نیست برای دریافت خفیف COVID-19 مورد فقط به این دلیل که آنها

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 اردیبهشت 1399
  • یک مطالعه جدید نشان می دهد که ورزشکاران تضمین شده نیست برای دریافت خفیف COVID-19 مورد فقط به این دلیل که آنها سالم و خوب ریه ها.
  • خود را بهبود تنفس, توانایی ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر در حال توسعه بیشتر در مورد شدید پس از آلوده شدن با رمان coronavirus.
  • برخی از رویدادهای ورزشی ممکن است رزومه در این سال حتی بدون مخاطب با برخی از مسابقات فوتبال در اروپا در حال حاضر تعطیل شده است ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus ما تنظیم به یک زندگی جدید که توسط دو اداره واژه ها: اجتماعی فاصله. چرا که این ویروس بسیار مسری تجمعات از هر نوع ممنوع است در بسیاری از مکان ها به عنوان غیر ضروری شغل. به همین دلیل رویدادهای ورزشی لغو شد یا به تعویق افتاد از جمله مسابقات مهم مانند این سال بازی های المپیک تابستانی و یورو 2020. هنگامی که محدودیت ها کاسته ما ممکن است به بازگشت برخی از نسخه ای از زندگی ما می دانستیم اما اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند برای سال آمده است, حداقل.

زمانی که ورزش نمی آیند, پشت, آنها ممکن است اجازه می دهد تا تماشاگر. معلوم می شود که ورزشکاران که کار کرده اند در حال افزایش ظرفیت خود را برای تلاش برای سال ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19 عوارض به دلیل راه آنها نفس است که ظاهرا می تواند به عنوان یک عامل خطر برای این بیماری بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان از آلمان و ایتالیا بررسی شده است که چگونه این بیماری تاثیر می گذارد ورزشکاران و معلوم است که در وضعیت جسمی عالی و بزرگ به طور کلی سلامت را تضمین نمی کند مورد خفیف. اگر هر چیزی, ورزشکاران و خود را روت ریه ها بیشتر احتمال دارد به استنشاق ذرات ویروس و مستقیم آنها را به مناطق پایین تر از ریه این تحقیقات می گوید.

مطالعه تولید شده توسط محققان از برلین و رم و ورونا در دسترس است و قبل از چاپ pre-نقد و بررسی نسخه در این لینک از طریق رادیو فردا.

"الگوی تنفس در طی ورزش شدید تغییرات به طور چشمگیری با افزایش فوق العاده ای از تهویه (یعنی دم و بازدم حجم هوا) و از آلوئول تهویه در خصوص" نویسنده و نوشتن. "ورزشکاران حرفه ای (هستند) به خصوص در معرض (خیلی بیشتر از افراد عادی جمعیت) با توجه به تمرین مکرر شدید و طولانی مدت ورزش است."

کسانی که "ایده آل ریه ها" ورزشکاران را به نفع استنشاق عمیق از عوامل عفونی.

"حتی SARS-CoV-2 می توانید سپس به راحتی به عمیق ترین مناطق از ریه ها در طی ورزش شدید وجود دارد و شروع آن اقدام تهاجمی" محققان می گویند. "نه با شانس بزرگ بسیاری از بازیکنان حرفه ای فوتبال ادعا بروز تب و سرفه خشک و ضعف (و تنگی نفس و در برخی موارد) بلافاصله بعد یا چند ساعت پس از آخرین بازی رسمی."

حتی بدون علامت ورزشکاران ممکن است به بدتر شدن وضعیت آنها این تحقیقات را نشان می دهد. آنها می توانند فشار این ویروس از راه های هوایی فوقانی به پایین تر منطقه است. آنها می خواهم بازدم aerosolized ذرات و سپس reinhale ذرات معلق در هوا که رسیدن به پایین تر خود را به ریه ها. حتی اگر یک بازی بدون مخاطب ورزشکاران هنوز هم می تواند آلوده کردن هر یک از دیگر, محققان می گویند. "به تاکید است که ورزش شدید باعث خیلی بیشتر از تف, ترشحات و این بیشتر می تواند کمک به محیط زیست SARS-CoV-2, پخش كردن, به خصوص اگر فاصله توصیه نمی شوند به شدت دنبال کرد."

رویترز به نقل از یک مطالعه جداگانه از دانشگاه آرهوس دانمارک است که نشان می دهد که یک بازیکن فوتبال در حال حاضر در "قرار گرفتن در منطقه" برای برخی از 98 ثانیه طول یک مسابقه اگر یک بازیکن در زمین آلوده است.

این مطالعات ممکن است استفاده از ساخته شده در اروپا که در آن کشورها به دنبال تصمیم می گیرید که آیا برای از سرگیری فوتبال قهرمانی است که متوقف شده است. برخی از کشورها از جمله آلمان می خواهند برای ادامه رقابت داخلی. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می خواهد برای متقاعد کردن کشورهای دیگر برای پایان دادن به خود را در مسابقات محلی در حال حاضر فقط مانند فرانسه و هلند داشته باشد.

کشورهای دیگر از جمله بریتانیا و اسپانیا و ایتالیا شد تا برای از سرگیری مسابقات فوتبال در ماه مه. یوفا خواسته است تا کشور به توسعه برنامه ای برای این مسابقات تا پایان ماه مه. فرانسه موضع در ماده ممکن است تاثیر دیگر فدراسیونها به انصراف از برنامه های خود را برای 2019/20 فصل است.

مشابه تصمیم گیری ممکن است بر سایر رشته های ورزشی به خصوص ورزش های تیمی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. حتی اگر یک فرد نیست و نشانه هایی از عفونت بدون علامت حامل هنوز هم مسری است. و رمان coronavirus می کند توسعه کمی عجیب و غریب COVID-19 مواردی است که نمی یدکی ورزشکاران است.

آرژانتینی و ستاره فوتبال پائولو Dybala (26) تست مثبت برای COVID-19 برای چهارمین بار در شش هفته. این یک الگوی بسیار غیر معمول برای بیماری های, اما نه غیب یکی. یک فرد در چین آزمایش مثبت برای 49 روز مستقیم تا زمانی که او موفق به دریافت پلاسما درمان یک مطالعه نشان داد که چند هفته پیش.

Dybala آلوده شده در مارس زمانی که او سومین بازیکن از باشگاه ایتالیایی یوونتوس تایید کرد به این بیماری است. در زمان او گزارش مشکلات تنفس و گفت: او را خسته و پس از پنج دقیقه فعالیت فیزیکی است. او در حال حاضر به خوبی احساس و نشان دادن هر گونه علائم اما این ویروس هنوز هم در حال حاضر در سیستم خود را و او می تواند عفونی.

منبع تصویر: جف Chiu/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن